Salongiõhtu David Vsevioviga

Reede õhtul toimus Tallinna vanalinnas asuvas IIDA galeriis järjekordne mõnusalt hubane ja põnev Femme salongiõhtu. Külaliseks oli seekord tunnustatud ajaloolane ja Eesti Kunstiakadeemia professor David Vseviov.

Üle kümne aasta populaarset – 80 000 kuulajaga! – raadiosaadet “Müstiline Venemaa” juhtinud David Vseviov kõneles novembrikuisel salongiõhtul emotsionaalsest seosest mineviku ja oleviku vahel ning rääkis mõned lood sellest, kuidas mineviku olemus on tema jaoks avanenud esmapilgul tühiste oleviku märkide kaudu.

Vseviovi juhitud “Müstiline Venemaa” valiti eelmisel aastal Vikerraadio kuulajate lemmiksaateks. Saate materjalide järgi on koostatud raamatusari “Venemaa – lähedane ja kauge”, mille põhjal on välja antud ka raamat “Bütsantsi keisrid”. Saatesarja ning raamatu eest pälvis David Vseviov 2005. aastal kultuuripreemia. Uuri lähemalt ja kuula saateid siit.

Amps Catering ergutas maitsemeeli venepäraste suupistetega, mille kõrvale kuulusid spetsiaalselt selles õhtuks valitud napsud Dunkrilt.

Järgmine salongiõhtu toimub juba 8. detsembril galerist Piia Ausmani seltsis. Täpsem info peatselt!

Lisa kommentaar