Rõõm tegutsemisest

2017. aastal alustas Indrek podcast’iga “Hakkame tegutsema”, millest on saanud Eesti kõige kuulatum ettevõtlikkuse saade. 2019. aasta seisuga on saateid kokku kuulatud üle 250 000 korra. Muljetavaldav, kas pole? Saadete õnnestumisele on aidanud kaasa hulk vabatahtlikke. See on omakorda märk sellest, et kui inimene usub oma tegemistesse ja töötab entusiastlikult ning järjekindlalt, siis nakatab see üsna kergesti ka teisi. Nüüd, kui Indrekul läheneb 100. saade, otsustas ta koostöös Femmega, et vahelduseks võiks temast endast teha ühe avaliku saate. Kuigi Indrek on intervjueerinud väga paljusid inimesi, pole ta ise väga laialt oma tegemistest rääkinud. Pärast kolme aastat podcast’i tegemist on palju kogunenud neid mõtteid, mida ta sooviks teistega jagada. Seekord vahetabki Indrek pooled ja võtab küsimustele vastaja rolli. Kohtumisel soovib ta kindlasti arutleda läbipõlemise teemal. Just sellest sai alguse ka saade „Hakkame tegutsema” – kuidas muuta iseenda lugu? Sellest ja paljust muustki soovib ta teiega rääkida siiralt ja ausalt.

indrek

Foto: Erakogu

Podcast’i loomise ja juhtimise kõrval tegutses ta idufirmaga Sorry as a Service, mis on tänaseks päevaks edukalt maha müüdud ja uutele omanikele edasi antud.  Samuti on ta mentorina panustanud STARTERi programmi, EASi mentorprogrammi ning Built it ja Storytek kiirendisse. Alates 2018. aastast on ta Mainori Ülikooli StartUp programmis lektor. Peamised teemad, millega ta tegeleb, on alustavate ettevõtjate mentorlus, meeskonnatöö arendamine ja müük, kapitali kaasamine.

Olete oodatud 29. jaanuaril kell 19.00 inspireerivale „Hakkame tegutsema” 100. saate avalikule lindistusele vinoteegis Vabrik.

Õhtu osalustasu on 5.- eurot, mida täiustab klaasike kihisevat.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar