Rõõm elamisest

Novembrikuu on olnud kohtumiste mõttes aktiivne ja inspireeriv. 29. novembril kell 19 toimub kohvikus Kuusk Hernesto järjekordne Femme salongiõhtu, mille külaline on mitmekülgselt andekas ja tegus Katrin Siska. Kohtumisel esitleb ta oma esimest tervislike roogade retseptiraamatut „Rõõm toidust”.

Foto: Jelena Rudi

„Mul on heameel anda teada, et minu esimene raamat „Rõõm toidust” on valmis. See on täis maitsvaid, tervislikke ja lihtsaid retsepte, mis hoiavad loomingulise, saleda ja energiast pakatavana,” tutvustab Katrin oma verivärsket raamatut.

Retseptiraamatusse on kogutud noore naise ja ema kõige südamelähedasemad hommiku-, lõuna- ja õhtusöögid, mida ta iga päev endale ja oma perele armastuse ning puhta rõõmuga valmistab. Peale selle leidub sealt ka värskeid katsetamist ootavaid magustoite.

„Pildistasin ja valmistasin kõik road oma kodus meie pere värvilistel surfilaudadel. Paras väljakutse oli magustoite minu poiste Kristjani ja Alexanderi eest pidevalt peita, et need enne pildistamist otsa ei saaks,” lisab Katrin muigega.

Salongiõhtul kõneleb Katrin raamatu sisust ja enda teekonnast läbi aastate tervisliku ning tasakaalustatud toitumiseni. Peale toitumise on siinkohal samaväärselt oluline roll ka enda vaimu ja füüsise eest hoolitsemisel, treeningutel ja lõõgastumisel.

Põhjalikumalt peatutakse kohtumisel järgmistel teemadel:

Kui palju, millal ja mida süüa ning  juua? 
Mida ja millal magustoiduks süüa?
Söömissõltuvusest vabanemisest.
Vaimsest tasakaalust ja enda keha kuulamisest.
Isiklik võlunipp, mille abiga vabaneda tselluliidist.
Kuidas alustada trenniga? 
Millal ja kui palju treenida?
Millist varustust on vaja kodus treenimiseks?
Miks on jooga ja massaaž olulised?
Kuidas istuda, hingata, käia ja mõelda, et olla terve ja seksikas?
Miks on oluline osata hästi süüa teha ja tervislikult toituda?
Kas armastus käib kõhu kaudu? 

Inspireerival kohtumisel on võimalik endale osta või siis loosiõnne korral võita värske retseptiraamat Katrini autogrammiga ja leida vastused enda küsimustele.

Rändava eluviisiga Katrin peab põnevat blogi ning videokanalit, kust leiab lustakaid lugusid, reisi- ja treeningvideoid. Nendega tutvumiseks ja kaasa elamiseks tasub silma peal hoida Katrini sotsiaalmeedial.

katrinsiska.com 
instagram: siskablog 
youtube.com/user/theblogiblog 

Tema ellusuhtumist ja elamiskirge iseloomustab kõige paremini slogan „ Armasta elu, mida Sa elad. Ela elu, mida Sa armastad” (Bob Marley).

Salongiõhtu toimub 29. novembril kell 19.00 kohvikus Kuusk Hernesto (Herne 6), kus külaliste maitsemeeli paitab peakokk Renee Pärnsalu kokku pandud suupistevalik.

Osalustasu on 15. eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee

Lisa kommentaar