Päriselt elamine

Suur suvi kestab veel endiselt, kuid tasapisi alustame taas Femme salongiõhtutega. Augustikuise kohtumise külaline on terapeut Heldo Korbe, kes tutvustab lähemalt konstellatsiooni võimalusi. Ootame teid osa saama inspireerivast õhtust neljapäeval, 9. augustil Veerenni 29, 4 korruse katusele.

heldo

Foto: Erakogu

Heldo Korbe on 45-aastane meesterahvas, kes on 30 aastat käinud teadlikult oma vaimsel rajal. Viimased 10 aastat on ta pühendanud konstellatsiooni meetodi õppimisele ja praktiseerimisele ning juhtinud ja osalenud paljudes konstellatsiooni gruppides. Peale selle on Heldo tegelenud aastaid šamanistlike rännakutega, mõistmaks inimeseks olemise müsteeriumi.

Salongiõhtul keskendutakse teemale „Kuidas päriselt hakata elama oma elu?”.

Heldo sõnul kipuvad inimesed arvama, et nad elavad oma elu. Konstellatsiooni õpetuse järgi aga enamik inimesi seda paraku ei tee.

„Sünni hetkest alates hakkavad kõik meie sugulased, kasvatajad, õpetajad ja ühiskond kasvatama meist „õigeidˮ inimesi. Me hakkame matkima teisi, püüame sobituda ühiskonda ega saa kunagi teada, kes me tegelikult oleme ning milleks siia maailma sündisime. Me satume erinevatesse dünaamikatesse, mustritesse ja mähkumistesse. Konstellatsioon teeb nähtavaks Sinu tegelikkuse,ˮ põhjendab terapeut meetodi kasulikkust enda ja oma elu mõtestamisel.

Konstellatsioon aitab inimesel taibata, mis on toiminud ja kuidas on see teda mõjutanud. Inimene hakkab mõistma, mida saab päriselt muuta ning kuidas hakata looma teadlikult enda reaalsust.

Võttes vastu oma tegelikkuse, saame endale kogu potentsiaalse ressursi ja vabaduse luua ning kogeda mida tahes.

Õhtu osalustasu on 15 eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee.

Kohtumiseni inspireerival kohtumisel!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar