Oksana Tanditi moelood

12. veebruaril kell 19.00 toimub Rotermanni kvartalis NORR 11 showroomʼis taas kord meeleolukas ja inspireeriv salongiõhtu. Seekord tuleb külla Eesti moeturul juba üle 10 aasta tegutsenud moedisainer Oksana Tandit. Ootame sind osa saama stiilipärleid ning huvitavaid lugusid täis õhtust.

_DSC0121

Foto: Olga Makina

Enne vabariigi aastapäeva suurejoonelisi pidustusi ning hunnitut kleidiparaadi avaneb moehuvilistel põnev võimalus kuulata lähemalt Oksana Tanditi moedisaineri karjäärist. Loomulikult kergitab Oksana õhtu jooksul saladusteloori ka presidendi vastuvõtul kantavate tualettide valmimise protsessilt.

Oksana esmaklassiline naisterõivaste kaubamärk on suunatud peamiselt 25‒55-aastastele aktiivse ühiskondliku positsiooniga naistele, kes hindavad üle kõige kvaliteeti, stiili, isikupära ja personaalset teenindust. Eksklusiivsete rõivakollektsioonide kõrval pakub moelooja ka nahast aksessuaare – valikusse kuuluvad nii pidulikud kotid, vööd, käevõrud kui ka disaineri firmamärgiks kujunenud kikilipsud. Aasta tagasi, kevade kõige säravamal ajal, maikuu keskel avas disainer Tornimäe ärikeskuses spetsiaalselt oma kaubamärgile loodud interjööriga esinduskaupluse, eesmärgiga jõuda lähiaastatel sama kontseptsiooniga ka välisturgudele.

IMG_2369

Foto: Caroline Sada

Femme salongiõhtul saabki kuulda lähemalt Oksana loomingu loost: brändist ja selle ajaloost ning arengust, loomeprotsessist ning esinduspoeni jõudmisest. Samuti räägib moedisainer Eesti disaini populariseerimisest, oma missioonist ja edasistest plaanidest. Ootame sind moodsaid hetki täis õhtule!

Kõigi osalejate vahel läheb loosi Oksana Tanditi kevadvärvidest pakatav siidpluus „Paradiseˮ. Õnnelik võitja saab valida endale sobiva suuruse. Lisaks saab sel õhtul tutvuda lähemalt Oksana viimase kollektsiooni „Joanˮ valitud eksemplaridega, mida on võimalik kohapeal ka osta.

Loe intervjuud Oksanaga siit ja vaata tema viimast kosmopoliitset kollektsiooni „Joanˮ.

Salongiõhtut täiustab Cava Codorniu.

Osalustasu on 15 eurot.

PS! Kohtade arv on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 11. veebruariks, täites allpool oleva ankeedi. Üritus kestab ca 2,5 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar