Toitumise lihtsad tõed

6. mail kell 19.00 toimub NORR 11 showroomʼis Femme kevadiselt värske ja virge salongiõhtu, mille säravaks täheks on mitmete oskustega ning läbinisti imeline Terje Mander.

11179748_10153133698665999_96698326_o

Foto: Kais Tolmats

Terje Mander on modell, ema, tervisetoidusõber, joogaõpetaja ning paastu ja terviseprogrammide edendaja. Terje ise jõudis õige toitumise juurde läbi isiklike kogemuste. Naine põdes noorena toitumishäireid ning julgemata kellegagi sellest probleemist rääkida, otsustas ta ennast ise harida. Tänu omandatud teadmistele ja distsipliinile raviski Terje ennast terveks.

Terje usub, et samavõrd oluline kui toit ise, on tähtis ka õige mõtlemine, mille juurde kuuluvad spirituaalsus ning lähisuhted iseenda ning seeläbi kõige ümbritsevaga. Terje iseendaks arenemise teekonna juurde on kuulunud kõrgharidus psühholoogias, reiki tervendusepraktikad, Rännaku teraapia, kundalini jooga, Krishnamacharia jooga ning Kriya Hatha jooga ehk teadliku tegevuse praktikad.

11125623_10153133699920999_1697956619_o

 

Terje proovib rakendada teadlikkust toitumises ja elustiilis tervikuna. Tema tervikliku toitumise teooria põhineb teadusel, lugemusel, kogemusel ja intuitsioonil. Ka seekordne salongiõhtu on praktiline ja kogemuslik õhtu, kus Terje räägib kümnest inimese head tervist tagavast teesist, mida juba saabuval suvel edukalt rakendada võiks. Samuti selgitab Terje õige toitumise alustalasid, võtab kokku toitumise voolud ja trendid ning tuletab meelde lihtsad tõed, mida toitumise juures märgata ja järgida.

Osalejad saavad kohapeal maitsta hõrgutavaid ja tervislikke suupisteid, mis on Terje maitse-eelistusi arvesse võttes kokku pannud Reval Café Catering peakokk Martti Koppel. Õhtut täiustavad Cava Codorniu ning Vitamin Well joogid.

Ürituse osalustasu on 15 eurot.

Kui soovid oma teadmisi laiendada ja toitumistavasid parandada ning seeläbi oma elukvaliteeti tõsta, palume salongiõhtule registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Üritus kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Tule ja saa osa elavast diskussioonist!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar