Õhtu Piret Ilvesega

16. novembril kell 19.00 toimub taas kord inspireeriv Femme salongiõhtu. Seekord läheme külla tunnustatud moedisainerile Piret Ilvesele. Ootame kõiki stiili- ja moedisainigurmaane osa saama huvitavaid lugusid täis õhtust Piret Ilvese moemajja, Rüütli 16/18.

Foto: Tanel Drui

Piret Ilves on minimalistliku käekirjaga moedisainer, kelle loomingut pärjati 2015. aastal Eesti prestiižikaima moeauhinnaga Kuldnõel. Ta on omandanud bakalaureusekraadi moekunstniku-disaineri erialal ja töötanud aastaid väljapanekuspetsialisti, moetoimetaja ja stilistina. Pärast moemaja loomist 2009. aastal on ta keskendunud jäägitult ja suure pühendumisega enda brändi arendamisele.

Piret Ilvesele on iseloomulik šikk ja puhas disainikeel, mis on vormitud modernseks klassikaks. Disainerina mängib ta oskuslikult proportsioonide, tundliku värvigammaga ja detailidega. Suutlikkus ja oskus öelda vähesega palju ning varjutamata sealjuures kandja isiksust, on kujunenud tema töö eesmärgiks. Vaieldamatuteks ihaldusobjektideks moekunstniku loomingus on kujunenud kašmiirist, mohäärist ja villast valmistatud šikid mantlid ning signatuurilise lipsuga kleidid, sealhulgas ka pulmakleidid.

Novembrikuisel salongiõhtul kõneleb Piret seitsmeaastasest tööst omanimelise brändiga, tutvustab moekunstniku-disaineri loomeprotsessi. Peale selle jagab ta ka oma kirge erinevate moeraamatute, -ajakirjade ja -filmide vastu ning avab uksed rõivatootmise telgitagustesse. Puudutamata ei jää ka põnev peakatete maailm. Kuulda saab tema värskeid muljeid äsja lõppenud moenädalalt ja mõtteid Tallinn Fashion Weeki üldisest muutumisest ajas.

Foto: Tanel Drui

Vaatamiseks-proovimiseks on sel õhtul väljas kogu Piret Ilvese looming, sealhulgas eksklusiivselt ka verivärske 2017. a kevadsuve kollektsioon. Inspiratsiooni ja stiilinõu jagub kõigile!

Salongiõhtut täiustab klaasike kihisevat Bersano D´Astit.

Ürituse osalustasu on 15 eurot.

PS! Kohtade arv (30) on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 14. novembriks, täites allpool oleva ankeedi. Üritus algab kell 19.00 kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

Lisa kommentaar