Õhtu Meritiga

Märtsikuu on ideaalne aeg taasärkamiseks ja uuteks inspireerivateks kohtumisteks. 10. märtsil kell 19.00 on Femme salongiõhtu külaliseks võluv Merit Raju, kes andis eelmise aasta lõpus välja oma järjekordse raamatu „Vaba ja metsik. Julgusest elada oma reeglite järgi”.

MeritRaju_RuuduRahumaru

Foto: Ruudu Rahumaru

„Viimati, kui oli vaja uuendada autojuhiloa tervisetõendit, vaatas perearst mind üle natuke põhjalikumalt kui varem. Vanus nelikümmend olevat juba terviserisk. Päriselt!? Jah, kuna paljud elustiilihaigused hakkavat just selles eas endast märku andma ning igapäevased retseptiravimidki polevat paraku harv nähtus. Aga see ei pea nii olema,” mõtiskleb Merit reaalse küsimuse üle.

Teadlikult elada vabalt ja metsikult on Meriti jaoks tema loomulik olemus. Surudes ennast etteantud raamidesse, mõjutab kindlasti meie heaolu. Nii tõstatabki ta küsimuse, kuidas elada täiesti teistmoodi – nii, et olla neljakümneaastaselt oma parimas vormis nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt ning miks mitte ka finantsiliselt. Kuidas saada energiat ilma kohvita, olla motiveeritud ilma ülemuseta, hoida tuju üleval olenemata hallist taevast ja tunda igapäevaselt rõõmu väikestest asjadest? Kuidas kujundada võimalikult loomulik elukeskkond ja leida tee, mida astudes hing rõkkaks? Kuidas olla asukoha poolest, ajaliselt ja rahaliselt sõltumatum ning emotsionaalselt vaba? Kõik on suures osas meie endi kätes ja võimalused peituvad elus endas.

Sel õhtul kõnelebki Merit oma looduslähedastest elustiilivalikutest ja sellest, kuidas haarata elus oma tervise, tööalaste julgete valikute ja rahaliste ressursside ohjad enda kätte.

Merit tegeleb aktiivselt igasuvise joogafestivali korraldamisega ja Hingele Pai ajakirja ning hingelepai.ee veebiportaal juhtimisega. Samuti on tema sulest ilmunud mitmed elust inspireeritud raamatud ning kindlasti on neid veel tulemas. Tema ellu on põnevaid värve toonud joogaõpetajate koolitused ja hingamisterapeutide kursus ning alternatiivmeditsiin. Erialalt on ta Hamburgi ülikooli rahvusvahelise juhtimise magister. Kindlasti toovad tema ellu värve ja rõõmu seitsmeaastane poeg ning kolmevärviline kass.

Ootame teid osalema mõnusal inspiratsiooniõhtul!

Õhtu osalustasu on 15.- eurot, mida täiustab klaasike kihisevat ning õhtu toimub Vabrik vinoteegis, Vabriku 6.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar