Õhtu hea energia maaletoojaga

Kuigi Hiina kalendri järgi saabub uus aasta alles 5. veebruaril, alustavad Femme salongiõhtud värske energiaga uut aastaringi juba 23. jaanuaril. Seekordseks külaliseks on tunnustatud feng shui looja ja hea energia maaletooja Janno Seeder. Viimased tosin aastat on ta aktiivselt ja teadlikult tegelenud energia tasakaalustamise ehk harmoonia loomise õpetusega feng shui.

jannoseedertekstiga

Foto: Anneli Loorits

Aastanumbri vahetumisega saabub justkui omamoodi uus algus või võimalus luua rohkem ruumi värskematele ja selgematele mõtetele ning tegudele. Inimeste elevuse ja uudishimu toitmiseks avaldatakse ka meedias kõikvõimalikke ennustusi algavaks kalendriaastaks. See, kas nendesse usutakse või mida sealt välja loetakse, sõltub suuresti inimesest endast. Meie peagi saabuva salongiõhtu külalise sõnul on aasta vahetumisel avaldatavad tulevikuennustused tihtipeale üsna vastu käivad ja tegelikult polegi puhast tõde olemas.

Janno väitel on arvamus, et horoskoop on kõik kõiges, liiga pealiskaudne. Selle mõistmiseks on oluline süveneda veidi põhjalikumalt ida filosoofiasse, mille järgi mõjutavad inimese õnne ehk saatust kolm aspekti. Esimene on taevane õnn nn horoskoop ehk taevakaardi seis inimese sünnihetkel. Teine on maine õnn ehk kuhu sünnitakse, missugune on sünnikoha kliima, ühiskondlik kord ja perekonna vaim. Kolmas aspekt on inimlik õnn ehk kuidas oma eluteed luuakse, võttes arvesse nii taevaseid kui ka maiseid eeldusi.

Maa Sea aasta võtab vastu põhimõtete paketi, ehk siis Koera abil loodud vundamendi ja sätib ennast siis tegutsema: elama, looma, kasvatama, armastama, armatsema ja suhtlema. Siiski ei kipu siga midagi täiesti uut looma, vaid aitab olemasolevat kasvatada ja arendada. Seega on alatest veebruarist hea vaadata tagasi tehtule, toetada olemasolevat ja rõõmustada.

Kui nüüd hakata midagi uuesti looma ja tegema ulatuslikke ümberkorraldusi, võib krahh päris suur olla ja kes seda “seakisa” jõuab ära kuulata. Aasta kutsub üles inimesi nautima elu ja koosolemise hetki lähedastega. Sea aastal ei tasu jääda üksinda, see mõjub tervisele halvasti. Rõõmustage, tähistage, korraldage festivale ja nii saab ka raskemad hetked edukalt üle elatud ning meelde jäävad ikka lõbusad ja südantliigutavad sündmused. Meil on võimalus otsustada kahe valiku osas – elada võimalikult toredalt või muuta see põrguks. Ja nii nagu ikka, on valik meie enda käes.

Salongiõhtul on võimalik kuulda lähemalt algava Maa Sea aasta energiast ja väljakutsetest ning Eesti oma feng shui looja tegemistest ja kogemustest.

Õhtut täiustavad klaasike kihisevat ning hõrgutavad suupisted, mis on valmistanud Kuusk Hernesto peakokk Renee Pärnsalu.

Osalustasu on 15 eurot.

Kohtumine kohvikus Kuusk Hernesto, Herne 6 algab kell 18.00 ja kestab umbes 2 tundi.

PS! Kohtade arv on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 22. jaanuariks, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Inspireerivate kohtumisteni!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar