Õhtu fitnessikuningannaga

Juba 15. aprillil kell 19.00 on meil kõigil võimalus NORR 11 showroomʼis kohtuda positiivse ja energilise naise, ema, treeneri ning professionaalse bikiinifitnessi võistleja/võitja Egle Eller-Nabiga.

11087049_10153150313256368_1499019117_n

Foto: Janar Laigo

Hiiumaalt pärit Egle on olnud spordi ja treeningutega seotud terve oma elu. Öeldakse, et sport on veres, mistõttu on ka loogiline, et temast on saanud tunnustatud treener, juhendaja ja fitnessivõistleja. Egle on loonud omanimelise fitnessitiimi, kus ta treenib ja valmistab nii füüsiliselt kui ka vaimselt ette bikiinifitnessi võistlejaid.

Egle tunnistab, et tema positiivne suhtumine fitnessi kujunes eeskujude ja kogemuse kaudu. „Olin fitnessi alati suhtunud kui väga ekstreemse režiimiga spordialasse. Bikiinifitness jõudis Eestisse siis, kui olin just saanud emaks. Sattusin lugema bikiinifitnessi võistleja blogi ja jõudsin äratundmisele, et ometi on sündinud spordiala, mis on justkui mulle loodud. Võtsin teadlikult suhtumise, et siin on vaja teha üks samm korragaˮ, tunnistab Egle eneseteadlikult.

egle

Praeguseks on fitnessist saanud noore naise elustiil, lühikese aja jooksul on ta võistelnud kolmekümnel korral ja pääsenud teise eestlasena profiliigasse. Iga võistlus ja ettevalmistus selleks on olnud erinev.  Spordi kaudu on Egle saanud teadlikuks enda iseloomuomadustest, millega ta varem tuttav polnud. Samuti seisnud silmitsi hirmude ja rõõmudega, mida ta poleks ehk mujal kogenud. Eelkõige on ta aga ema väikesele tütrele ja abikaasa tippsportlasele, püüdes samal ajal ka valitud eriala tipus püsida.

Salongiõhtul on võimalik lähemalt tutvuda sihikindla naise karjääri, isikliku elu ja tervisliku elustiili telgitagustega. Õhtu jooksul saavad vastused järgnevad küsimused.

Kuidas Egle jõudis fitnessini?
Mis motiveerib tegutsema ja annab sisemist jõudu?
Kuidas mõtestada eneseteostust (mis on selle taga) ja millised on Egle järgmised eesmärgid?
Kuidas tulla toime väljakutsetega siis, kui kõik ei lähe plaanipäraselt?
Kas ja kui kaua jätkub tahet/jõudu ujuda vastuvoolu?
Kuidas korraldada oma elu ja planeerida aega nii, et piisavalt tähelepanu ja pühendumist jätkuks nii isiklikule elule kui ka karjäärile?
Milline näeb välja elu peres, kus on koos kaks täiesti erinevast valdkonnast pärit tippsportlast ja laps (alustades kasvõi sellest, kuidas planeerida toidumenüüd, kus üks tahab juurde võtta ja teine kaalu langetada)?
Millised on pere rõõmud ja raskused?
Millest alustada, kui soovitakse muuta oma elu tervislikumaks?
Mis on üldse tervislik elu?
Milleks meil on oma keha muutmisel vaja seada eesmärke? Millised on peamised komistuskivid?
Ja taaskord – kas kindel number kaalul kindlustab meile hea enesetunde ja armastuse oma keha vastu?

11068827_10153123644296368_2134837818_n

Maailma juhtiv fitnessiajakiri Muscle&Fitness Hers andis koostöös Eglega 2015. aastal välja raamatu „101 rasvapõletuse trenni- ja dieedistrateegiatˮ, kuhu on kogutud maailmas tuntud treenerite nõuanded dieedi ja treeningkavade kohta. Raamat on koostatud põhimõttel, et kiireid nippe salenemiseks ei pakuta. Eesmärk on trenni- ja toitumisnõuannete abil aidata inimesel saavutada püsivad tulemused. Inimene ISE otsustab, kas ta võtab selle väljakutse vastu.

Aprillikuu salongiõhtul loositakse kõigi osavõtjate vahel välja just seesama ahjusoe fitnessi-kuninganna autogrammiga raamat. Samuti on võimalik soetada see inspireeriv raamat soodsama hinnaga.

Salongiõhtul lähtume Egle toidueelistustest ja hellitame oma maitsemeeli Reval Café Catering peakoka Martti Koppeli loodud suupistetega, mida täiustavad Cava Codorniu ning Vitamin Well joogid.

Ürituse osalustasu on 15 eurot.

PS! Kohtade arv on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 14. aprilliks, täites allpool oleva ankeedi. Üritus kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Kohtumiseni jõustavalt kevadisel salongiõhtul!

Lisa kommentaar