Naiselik jõud

Mahlased värvitoonid, modernsed lõiked, erilised kangad ja pilkupüüdvad karakteriga nukukleidid on märksõnad, millega saab kirjeldada moebrändi Tallinn Dolls. 5. detsembril kell 19.00 kohtumegi Tallinn Dollsi brändijuhi ja loovhinge Mari Martiniga nende imelisel mängumaal, Koidu 122 asuvas moekeskuses DEFITSIIT.

tallinn-dolls

Foto: Erlend Staub

Mari jaoks on oluline olla oma loomingus piirangutest vaba ja avatud katsetamisele. Turvaline sõnakuulekus ja teistele meele järgi olemine ei ole tema silmis õige suund. Esile tuleb hoopiski soov luua midagi pikaajalist, mis on pidevas muutumises.

„Julgus olla üheaegselt naiselik ja tugev on suund, mida Tallinn Dolls peab oma rajaks. Võib-olla just see siirus ja uhkus käia oma teed toobki inimesi selle brändi juurde,” iseloomustab aastaid Eesti moemaastikul edukalt tegutsenud naine.

Detsembrikuisel Femme salongiõhtul kõneleb Mari moebrändi loomisest ja arengust ning loomeprotsessist laiemalt. Vestlusõhtul ei piirduta üksnes kuulamisega, vaid külalistele on vaatamiseks ja proovimiseks pandud välja kogu moelooming, sealhulgas eksklusiivselt ka verivärske Tallinn Fashion Weeki esitletud kollektsioon. Inspiratsiooni ja stiilinõu jagub kõigile ning tooteid on võimalik sel õhtul osta soodsama hinnaga.

See õhtu saab olema tõeline maiuspala inimesele, kes väärtustavad disainerloomingu autentsust ja kõrgmoodi, kuid jätab ruumi ka moe mängulisusele.

Have fun, see tõestab sinu enesekindlust ja tugevat iseloomu. Meis kõigis on edasiviiv attitude!

Salongiõhtu osalustasu on 15. eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee.

Kõigi külaliste vahel loosime ühe mõnusa Tallinn Dollsi pusa Miss Iganes.

Lisa kommentaar