Mehelt naisele

Esimene kevadkuu on alanud ja iga päev toob kaasa aina valgemad päevad ning värskema olemise. Märts võib vabalt olla ka naiseliku taasärkamise ja -avastamise ajaks. Selleks, et ennast naisena paremini kõrvalt mõtestada, kutsume teid 14. märtsil vinoteeki Vabrik kohtuma laulja ja populaarse FB blogi “Mis tegelikult loeb?” eestvedaja Margus Vaheriga. Muuhulgas on ta ka bestselleri “Tee mehe südamesse” autor.

rohelisepintsakuga

Foto: Erakogu

Sel hubasel õhtul jagab Margus enda nägemust sügavast naiselikkusest, avab mehe hinge-elu läbi värvikate näidete, taipamiste, soovituste ja kogemuste jagamise. Seda kõike teeb ta läbi maheda huumori, ent ometi piinlikult avameelselt.

Kuidas teha mees suhtes tõeliselt õnnelikuks? Mida mees tegelikult naiselt enim vajab? Kuidas armastada naist? Milles peitub sügava naiselikkuse essents mehe jaoks? Need on vaid mõned teemad, mis käsitlusele tulevad.

Kuna autor on tuntud enda sõnaosavuse ja värvikate näidete poolest, siis kaasab ta õhtu ägedamaks kulgemiseks vestlusse kahtlemata ka kuulajaid. On suur tõenäosus, et Marguse mõtteid ilmestavad ka mõned laulud, sest ta on vihjanud, et võtab endaga õhtul kaasa akustilise kitarri.

Tsitaat “Me kõik oleme võlurid” on üks tema lemmikütlustest.  Sel neljapäeva õhtul loome koos maagiat!

Salongiõhtut täiustab klaasike veini ning sellel õhtul on võimalik soetada ka Marguse signeeritud raamat „Tee mehe südamesse“.

Osalustasu on 15 eurot.

Kohtumine vinoteegis Vabrik, Vabriku 6 algab kell 19.00 ja kestab umbes 2 tundi.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar