Mänguliselt elegantne klassika

Eesti moemaastiku lipulaev ‒ disainibränd Ivo Nikkolo – on naiste meeltes hoidnud kõigutamatut positsiooni nüüdseks juba 20 aastat. Selleks, et lähemalt tutvuda Ivo Nikkolo köögipoolega, koguneti kolmapäeval, 19. novembril, taas NORR11 showroomʼi.

Seekord said sõna Ivo Nikkolo loomingulisse meeskonda kuuluvad võtmeisikud, kollektsioonijuht Kaie Kaas-Ojavere ning disainerid Eve Hanson ja Britta Laumets, keda iseloomustab läbivalt pühendunud ja sihikindel tegutsemine ning kirg oma töö vastu. Kõik kolm jagasid kuulajatega oma kogemusi ja mõtteid ning andsid põhjaliku ülevaate Ivo Nikkolo kujunemisloost, hetkeolukorrast ja tulevikuplaanidest. Peale selle said kohaletulnud uudistada Ivo Nikkolo uuemaid aksessuaare ja erikollektsiooni „Individualityˮ ainueksemplare.

Ivo Nikkolo on heas mõttes turvaline mark – klient teab, et nende toodete väärtus on ajas muutumatu ja vorm püsiv. Oma liistudele kindlaks jäämine on siinkohal kvaliteedimärk, mitte pimedas kastis tegutsemine – disainerid hingavad maailmaga ühes rütmis, on avatud muudatustele ning lähtuvad klientide vajadustest. Kvaliteedis ei tehta kordagi allahindlust, alates materjalide valimisest ning lõpetades kliendisuhtluse ja teeninduskeskkonna loomisega.

Milline on siis Ivo Nikkolo rõivabrändi esindav naine? Kindlasti on ta klassikaliselt stiilne, enesekindel ja intelligentse mõttemaailmaga. Kuigi brändi moekäekiri on valdavalt rafineeritult elegantne ja puhta joonega, on antud ruumi ka hingelisele mängulisusele.

Selleks, et paremini sihtrühmani jõuda, kutsutakse aeg-ajalt kokku grupp naisi, kes brändi loovmeeskonda ühel või teisel moel inspireerivad. Nende arvamusega arvestatakse toodete loomisel ja vastastikuse dialoogi tulemusena luuakse kliendisõbralikumaid tooteid, säilitades sealjuures väikebrändi ainulaadsuse.

Moeloojate ja -kujundajate inspiratsiooniallikaks võib olla iga naine tänavalt. Ja miks mitte võtta nüüd, jõulude ja aastalõpu lähenedes, eeskuju lätlannadelt ning otsida kapist välja hõbedane pidukleit ja kontsakingad – kui on pidu, siis on pidu, kasvõi koduseinte vahel külalisi vastu võttes.

Alates 22. novembrist on kõigil võimalik tutvuda Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones Ivo Nikkolo kaubamärgi 20. juubeliks valminud mininäitusega „Ivo Nikkolo: 20 years of design fashionˮ, mille kohta saad lugeda siit

Õdusatest salongiõhtutest on saanud traditsioon. Järgmine inspireeriv kohtumine toimub juba detsembris. Meie tegemistega kursis olemiseks ja oma mõtete jagamiseks on Sul võimalik liituda Facebookis loodud Salongiõhtud leheküljega.

Lisa kommentaar