Luues head õnne

Kuigi Hiina kalendri järgi saabub uus aasta alles 10. veebruaril, alustavad salongiõhtud värske energiaga uut aastaringi juba 8. veebriaril. Seekordseks külaliseks on tunnustatud feng shui looja ja hea energia maaletooja Janno Seeder. Juba üle 20 aasta on ta aktiivselt ja teadlikult tegelenud energia tasakaalustamise ehk harmoonia loomise õpetusega feng shui.

Foto: Erakogu

Aastanumbri vahetumisega saabub justkui omamoodi uus algus või võimalus luua rohkem ruumi värskematele ja selgematele mõtetele ning tegudele. Inimeste elevuse ja uudishimu toitmiseks avaldatakse ka meedias kõikvõimalikke ennustusi algavaks kalendriaastaks. See, kas nendesse usutakse või mida sealt välja loetakse, sõltub suuresti inimesest endast. Meie peagi saabuva salongiõhtu külalise sõnul on aasta vahetumisel avaldatavad tulevikuennustused tihtipeale üsna vastu käivad ja tegelikult polegi puhast tõde olemas.

„Ennustamiste virr-varri olulisim osa on iseenda määratlemine.”

Janno väitel on arvamus, et horoskoop on kõik kõiges, liiga pealiskaudne. Selle mõistmiseks on oluline süveneda veidi põhjalikumalt ida filosoofiasse, mille järgi mõjutavad inimese õnne ehk saatust kolm aspekti. Esimene on taevane õnn nn horoskoop ehk taevakaardi seis inimese sünnihetkel. Teine on maine õnn ehk kuhu sünnitakse, missugune on sünnikoha kliima, ühiskondlik kord ja perekonna vaim. Kolmas aspekt on inimlik õnn ehk kuidas oma eluteed luuakse, võttes arvesse nii taevaseid kui ka maiseid eeldusi.

Hiina horoskoobist lähtudes toob rohelise puudraakoni aasta õnne ja läbimurret neile, kes on enesekindlad ja esitavad universumile selgelt oma eesmärke. Kahtlustest, põlvede värisemisest, hirmudest tuleb üle olla. Kui sul on sel aastal selge plaan, siis tegutse. Kui vaja, siis tegutse jultunult, sest sul on kuhu püüelda, sa usud oma võimetesse, oskustesse, teadmistesse ja kogemustesse. Meil tuleb õppida olema vastutustundlikud oma sõnade ja tegude ees, sest on TEGUDE aasta.

Salongiõhtul on võimalik kuulda lähemalt algava puudraakoni aasta energiast ja väljakutsetest ning Eesti oma feng shui looja tegemistest ja kogemustest.

Kõigi salongiõhtul osalejate vahel loosime välja ühe raamatu “Edu võtmed draakoniaastal”.

Kohtume Vabrik vinoteegis, Vabriku tänav 8. veebruaril kell 19.00. Õhtu osalustasu on 20.- eurot, mida täiustab klaasike kihisevat. Palume kõigil soovijail eelregistreeruda, kirjutades aadressile silvi@femme.ee. Küsimuste korral helistada numbril 522 9088.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar