Luues head õnne

Kuigi Hiina kalendri järgi saabub uus aasta alles 8. veebruaril, alustavad Femme salongiõhtud värske energiaga uut aastaringi juba 21. jaanuaril. Seekordseks külaliseks on tunnustatud feng shui looja ja hea õnne kuulutaja Janno Seeder. Viimased tosin aastat on ta aktiivselt ja teadlikult tegelenud energia tasakaalustamise ehk harmoonia loomise õpetusega feng shui.

janno

Foto: Erakogu

Aastanumbri vahetumisega saabub justkui omamoodi uus algus või võimalus luua rohkem ruumi värskematele ja selgematele mõtetele ning tegudele. Inimeste elevuse ja uudishimu toitmiseks avaldatakse ka meedias kõikvõimalikke ennustusi algavaks kalendriaastaks. See, kas nendesse usutakse või mida sealt välja loetakse, sõltub suuresti inimesest endast. Meie peagi saabuva salongiõhtu külalise sõnul on aasta vahetumisel avaldatavad tulevikuennustused tihtipeale üsna vastukäivad ja tegelikult polegi puhast tõde olemas.

Ennustamiste virr-varri olulisim osa on iseenda määratlemine.”

Janno väitel on arvamus, et horoskoop on kõik kõiges, liiga pealiskaudne. Selle mõistmiseks on oluline süveneda veidi põhjalikumalt ida filosoofiasse, mille järgi mõjutavad inimese õnne ehk saatust kolm aspekti. Esimene on taevane õnn nn horoskoop ehk taevakaardi seis inimese sünnihetkel. Teine on maine õnn ehk kuhu sünnitakse, missugune on sünnikoha kliima, ühiskondlik kord ja perekonna vaim. Kolmas aspekt on inimlik õnn ehk kuidas oma eluteed luuakse, võttes arvesse nii taevaseid kui ka maiseid eeldusi.

Hiina horoskoobist lähtudes toob TULI AHVI aasta saabumine endaga kaasa vastutuse võtmise. On aeg lõpetada vempude tegemine ja mõttetu rahmeldamine. Oluline on vaadata, kuhu on jõutud ja mõelda, kuidas edasi minna. Takistuse ületamiseks ja eesmärkide elluviimiseks on vaja kasutada enda loovat mõtlemist, julgust, tegutsemislusti ja süsteemsust.

Loobu muretust elust ja hakka tegelema tõsisemate, oluliste asjadega. Julgete, otsusekindlate käes on edu võti.”

Salongiõhtul on võimalik kuulda lähemalt algava tuli ahvi aasta energiast ja väljakutsetest ning Eesti oma feng shui looja tegemistest ja kogemustest.

Õhtut täiustavad klaasike kihisevat ning hõrgutavad suupisted, mis on valmistanud Kuusk Hernesto peakokk Renee Pärnsalu.

Osalustasu on 15 eurot.

Kohtumine kohvikus Kuusk Hernesto, Herne 6 algab kell 19.00 ja kestab umbes 2,5 tundi.

PS! Kohtade arv on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 20. jaanuariks, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Inspireerivate kohtumisteni!

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar