Kuidas käituda, kui käituda pole võimalik?

Pärast üürikest suvepuhkust on salongiõhtud tagasi ning juba sel kolmapäeval saab NORR11 showroom’is (Rotermanni kvartali aatriumis) kohtuda Aune Pastiga, kes räägib teemal: Kuidas käituda, kui käituda pole võimalik?

Foto: Karin Lõhmuste

17. septembri õhtul kell seitse tervitab teravaid kõrvu meedia poolt Eesti suhtekorralduse emaks nimetatud kommunikatsioonispetsialist Aune Past.

Suhtekorraldus, mille üks osa on ka mainekujundus, on aastaid olnud populaarne eriala ülikooli astujate seas. Alati, kui kerkib esile mõni probleem või kriis, on selle lahendamisel tegevad ka suhtekorraldajad ja kommunikatsioonispetsialistid.

Salongiõhtu vahetus õhkkonnas räägib Aune, miks on vaja keerulises olukorras eriti hoolsalt sõnu valida. „Kuidas käituda, kui polegi võimalik käituda? Miks erinevad sõnad ja teod, miks me andestame sama teo ühele inimesele, kuid teise inimese puhul kisume üles suure tüli? Sest tähtis pole mitte see, mida sa ütled, oluline on see, kuidas teised sinu juttu mõistavad,ˮ märgib ekspert, kelle sulest ilmub veel tänavu elustiilientsüklopeedia tööpealkirjaga „50 on uus 30.ˮ

Ent miks siis tekivad erinevad tähendused ja mõistmised? Kas meie ja meie avalik imago on identsed ning kuidas meie imago mõjutab suhtumist meisse? Kuidas mõjutab meedia meie imago kujunemist? Kas imago on igal inimesel?

Juba peagi kuuled, millised on Aune vastused intrigeerivatele küsimustele, ning saad teada, kuidas teha eluteel valikuid, mis viivad ihaldatud eesmärkideni (hea maine, kaasatöötavad meeskonnaliikmed, armastav kaaslane ja toetavad sõbrad…). Seega tule ja mõtleme üheskoos, kuidas anda elule õige kurss. Ja mis kõige tähtsam – kuidas seda kõike hoida, eriti olukorras, kus polegi võimalik käituda.

Salongiõhtul ergutab maitsemeeli suupistevalik, mida täiustavad antud õhtuks valitud veinid.

Palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 16. septembriks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2,5 tundi. Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar