Kolm on õnnenumber

Kevad kulgeb moelainel ja peale Tallinn Fashion Weeki ehk 27. märtsil kell 19.00 on huvilistel suurepärane võimalus kohtuda brändi Woolish eestvedajate Anna ja Eigo Siimuga vinoteegis Vabrik toimuval Femme salongiõhtul.

Foto: Erakogu

Kevadisel salongiõhtul tutvustab inspireeriv abielupaar Tallinn Fashion Weekil esitletud kollektsiooni “Woolish no.3” ning kõneleb lähemalt selle loomise teekonnast.

Mis peitub kollektsiooni loomise taga – miks just number kolm? Anna sõnul tähistab see kolme dimensiooni või kolm kui õnnenumber. Ühe inimese jaoks on kolm kohtuseadus, teisele on see lihtsalt maagiline number. Woolishi puhul on tegu nende kolmanda kollektsiooniga, mis on täiustatud võimalikult täiuslikuks. Kolm tähistab siin täiuslikkust, mis on peidetud kolme kihti. See omakorda loob võimaluse kliendi ootuste täitumiseks.

Kollektsioonis olevaid tooteid on võimalik kohapeal näha, katsuda ja ka endaga koju viia.

Lisaks räägitakse salongiõhtul sellest, kuidas hallata kõike seda, mis kaasneb oma ettevõtte ja brändi loomisega, kasvatades samal ajal kolme aktiivset poissi ja hoides sealjuures toimivana ka oma paarisuhet?

Woolishi jätkusuutlikud, eetilised ja kõrgekvaliteetsed tooted on mõeldud nautimiseks pikkadeks aastateks. Sul võimalik olla ‘woolish’ pealaest jalatallani, alusrõivast pealisrõivani, pealisrõivast ülerõivani. Kõik selleks, et saaksid nautida taevalikke meriino-kallistusi! Loe ka Anna ja Eigoga tehtud intervjuud SIIT.

Kõigi osalejate vahel loosime välja ühe mõnusa Woolishi komplekti.

Osalustasu on 15 eurot, mis sisaldab klaasikese puuviljast Don Baffot.

Kohtumine vinoteegis Vabrik, Vabriku 6 algab kell 19.00 ja kestab umbes 2 tundi.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Woolish uus kollektsioon tuleb Tallinn Fashion Weeki raames esitlusele reedel, 22. märtsil kell 19.30 Kultuurikatlas toimuval etendusel.

Lisa kommentaar