Kõik mahlaks!

Kõigepealt hoiatame, et mahlategemisest võib jääda sõltuvusse: kui kord alustanud oled, võib juhtuda, et enam pidama ei saagi. See kogemus muudab sinu elu ‒ selles võid kindel olla!

mahla kaaneks_OK.indd

 

Märtsikuu Femme salongiõhtu pakub kevadist turgutust meeltele ja värskendavaid ideid kehale. Kolmapäeval, 23. märtsil kell 19.00 astub Kuusk Hernestos kuulajate ette raamatu „Kõik mahlaks” autor, toitumisnõustaja Anneli Kõiv.

5‒7 portsjonit köögivilju ja 3‒4 portsjonit puuvilju on minimaalne kogus, mida inimene peaks päevas tarbima. Värske, omavalmistatud mahla tarbimine on kõige kiirem viis varustada oma keha vitamiinide, mineraalide ja fütotoitainetega. Värske mahl on tõeline toitainete pomm! Mahlas pole kiudaineid, seega on mahla väga kerge seedida ja toitained jõuavad kiiremini organismi. Mahla seedimiseks kulub meie kehal kõigest 15 minutit!

Salongiõhtul räägib Anneli raamatu „Kõik mahlaks” saamisloost, sellest, miks üldse mahlategemisega jännata, miks on parem puuvilju süüa ja köögivilju mahlaks teha ning miks mõnele inimesele sobivad mahlad ja teisele mitte. Uurime ka soojendavaid ja jahutavaid mahlu. Põgusalt tutvustab Anneli mahlapresse, saame teada, millised on nende eelised ja puudused. Kindlasti räägib Anneli sellest, millised on head mahlaviljad, mida kasulikku nad sisaldavad ning milliseid vilju omavahel kombineerida. Tutvume ka organismi puhastamiseks ja kaalu alandamise toetamiseks mõeldud mahlaretseptidega ja räägime, kuidas teha kevadist kiiret organismipuhastust värskete mahladega.

AKoiv foto 1

Foto: Erakogu

Jutu illustreerimiseks ja meelte turgutamiseks saavad osalejad kohapeal maitsta Anneli koostatud retseptide põhjal valmistatud värskelt pressitud mahlu ning hõrke suupisteid, mille on kokku pannud Kuusk Hernesto peakokk Renee Pärnsalu. Mõnus maitseelamus on garanteeritud!

Kui soovid oma teadmisi laiendada, toitumistavasid parandada ning seeläbi ka oma elukvaliteeti tõsta, on märtsikuine salongiõhtu just Sulle! Osalemiseks palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Üritus kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

Ürituse osalustasu on 15 eurot.

Anneli endast: holistiline lähenemine tervisele on mind tõsisemalt huvitanud viimased 10 aastat. Huvi terviseteemade vastu on mind juhtinud enesetervendamise meetodite juurde, millest tervise taastamine ja väestamine toidu abil on üks olulisemaid ja minu jaoks põnevaimaid teemasid. Hariduselt olen ärijuht ja oma igapäevatöös olen viimased 13 aastat korraldanud ärivaldkonna konverentse, koolitusi ja seminare. 10 aastat olen regulaarselt praktiseerinud joogat. Olen õppinud Hiina meditsiini dr. Rene Bürklandi juures, refleksoloogiat Krautmanni Terviseakadeemias ja läbinud rännakumeetodi intensiivkursused. Lisaks olen II astme EFT praktik (Emotional Freedom Technique). 2015. aastast õpin Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustamist.

Salongiõhtul on võimalik tervisest pakatavat teost „Kõik mahlaks!“ ka endale osta ning küsida juurde Anneli autogrammi.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar