Kohtumine loovhingega

Kolmapäeval, 11. detsembril kell 19.00 kutsub disainer Anu Samarüütel-Long meid külla ARSi  kunstilinnakusse (Pärnu mnt 154), kus ta juba 20 aastat on loonud ja töötanud. Õhtu lõpus avab ta ka oma stuudio uksed, et külalised saaks heita pilgu tema loomingulisele keskkonnale, kus ta tavaliselt külalisi vastu ei võta.   

anusamaruutel

Foto: Erakogu

Salongiõhtul piilume Anu loomeprotsessi keerdkäikudesse ja inspiratsiooniallikatesse, avastame, mis tunne on laveerida kunsti ja moemaailma piiril. Avaneb harukordne võimalus kunstnikku paremini tundma õppida, nautida vahetut vestlust ning teha tutvust tema optimismiküllase ja kordumatu loominguga.

Kohtumisel räägib Anu loomisest ja suhtest kõiksusega ning sellest, kuidas halvad sündmused on tema elus olnud muutuste katalüsaatoriks. Sellest, kuidas saada targemaks ja paremaks ning millised on tema mõtted seoses elu mõtte leidmisega, samuti oma õpetajatest ja suhtest looduse ning taimeriigiga. Peale selle toob ta kuulajatele lähemale ka oma elukulgemise vabakutselise kunstnikuna Eesti ja Londoni vahel ning avab uksed Londoni müstilistesse paikadesse.

Muuhulgas tutvusab disainer on uut projekti – alles esimesi samme tegev kaubamärk Anuki.

Oodata on loovalt inspireerivat ja põnevat kohtumist.

Õhtu osalustasu on 15.- eurot, mida täiustab klaasike kihisevat.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar