Kohtumine Kuu Elinaga

Salongiõhtud alustab 10. hooaega uute huvitavate persoonide ja nende inspireerivate lugudega. 15. oktoobril kell 19.00 kohtume Dokfoto Keskuses (Telliskivi 60 A) kauni naise ja looja Elina Naaniga.

Fotod: Ruudu Rahumaru

“Nii kaua, kui ma mäletan, on mu elus kõik otsapidi olnud seotud loomisega”, nendib Elina. Ta on lõpetanud Rakvere Gümnaasiumi kunstiklassi ja suundus sealt edasi Tallinna Ülikooli, kus lõpetas audiovisuaalse meedia, filmi ja video.

Elina on mõelnud, et peale gümnaasiumi lõpetamist või vähemalt pärast bakalauruse kraadi saamist oleks olnud täiesti mõistlik aeg natukeseks maha võtta ja maailma avastada, aga toona jooksis ta enda sõnul mingis nähtamatus rattas. Nii jätkuski see jooks veel 7 aastat, mil ta töötas Eesti Televisioonis režissöörina.

2012. aastal kõik muutus ja muuhulgas hakkas Elina rohkem vaatama sissepoole ning meenutama ja embama kõike seda, mis temas koguaeg on olemas olnud. 2013. aastal avas ta oma väikse stuudio nimega Kuu Ruum ja samanimelise brändi.

“Olen sukeldunud teemaailma kõrgustesse ja sügavustesse, korraldan TeeRännakuid, retriite naistele, kirjutan sahtlisse, ajakirjadesse ja kaante vahele, juhin podcasti Armastusest, mängin pidudel muusikat, aeg-ajalt stiliseerin ajakirjades moeseeriaid, teen set-design’i, abistan sümpaatseid ettevõtmisi pr-i ja kommunikatsiooniga või maalin. Olen ema 6-aastasele tütrele ja luban sellel väiksel imel endale elamise kunsti õpetada”, kirjeldab Elina oma tegemisi selles elus kokkuvõtvalt.

Kui ta peaks enda kohta midagi lühidalt ütlema, siis….
“Ma olen NAINE, nagu Sinagi! Metsik ja pöörane, voolav ja iseteadlik, siidine ja sulav – alati õppimises ja suures elu usalduses, ise samal ajal vastutust võttes ja mängu ilu nautides”.

Sel õhtul jutustab Elina sulle, kuidas temast on kasvanud just selline naine, kes ta täna on. Jagab, kuidas tema elu minuti pealt muutus ja kuidas ta uut ennast uuesti igapäeva ellu integreeris, emaks sai ja Naiseks sirguma hakkas.

Lisaks räägib ta lähemalt sellest, kuidas tee ja meditatsioon tema ellu väärtust on lisanud ja tegemisi balansseerinud.

 

“Oma vaimse tervise eest ei hoolitse ammu juba enam ainult mingisugune hoomamatu “joogarahvas”. Teetseremooniatel käivad regulaarselt tippjuhid, riigiametnikud, õpetajad, näitlejad-lauljad, sportlased ehk inimesed, kes vastutavad – iseenda õnne ja õnnelikkuse loomise eest!”, kommenteerib tarmukas naine.

“Kuna kohtan tihti inimesi, kas jagavad maailma kaheks – vaimne, “spirituaalne” maailm ja see ülejäänud maailm, siis soovin lahkesti kummutada müüti ning selgitada, kuidas kõik on üks”, toob Elina veel esile mõtte, mida soovib jagada.

Juttu tuleb ka naiste laagritest, erinevate rollide harmooniast meie elus ja paljust muustki.

Oled kutsutud vahetult mahedale ja mõnusale kohtumisele!

Õhtu osalustasu on 15.- eurot, mida täiustab klaasike veini.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar