Kohtumine Helenega

Põnevad kohtumised inspireerivate inimestega jätkuvad ka detsembrikuus. Juba 6. detsembril kell 19 ootab meid Sveta Baaris (Telliskivi 62) andekas ja põnevalt mitmekülgne Helene Vetik.

helene-MAC-marimekko-stellasport_-19

Foto: Erakogu

2017. aasta on olnud Helene jaoks eriliselt tegus ja toonud endaga kaasa ka mitmeid suuri ning veel suuremaid õnnestumisi. Vaieldamatult oli üks silmapaistvamaid kordaminekuid edu saavutamine Eesti disainiauhindade jagamisel, ta pälvis seal esimese naisena Eestis tiitli aasta disainer 2017. Eneseteostus eduka disainerina, juhendajana ja õppejõuna Eesti kunstiakadeemias on kõigest üks osa andeka naise elust. Paljud tunnevad teda eelkõige bändi Antonina lauljana ja populaarse blogijana. Ettevõtmiste ja tegevuste nimekirja, millega Helene on ühel või teisel moel seotud, võib veel pikalt jätkata.

helenevetik_silvestri_monkey-5

 

Salongiõhtul ongi peamine teema värvika Helene sada ametit – kuidas aastate ja kogemustega on loovjuhi ja graafilise disaineri amet paika loksunud. Vihjena võib öelda, et tunnustatud multitalent on oma varasemas elus müünud viineripirukaid ja olnud lapssaatejuht kristlikus raadios. Lõppkokkuvõttes tuleb aga elus teha valikud, sest see, kes teeb kõike, ei saa midagi valmis. Või saab ka teisiti?

Põnev dialoog läheb õhtu edenedes sujuvalt üle mõnusaks tantsuõhtuks, kus Helene ja Anneliis Kits keerutavad enda maitse järgi valitud plaate. Sveta Baar pakub sellel õhtul Helene lemmikkokteili 3=2 Long Island Ice tea.

Kutsume teid osa saama inspireerivast vestlus- ja tantsuōhtust!

NB! Alates kella 21st on uksed avatud kōigile, kes soovivad tasuta jalga keerutada ja muusikat nautida.

Osalustasu on 10. eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar