Kirega elu kutsumuseni

Sügis on nüüd ametlikult kohal ja õdusad salongiõhtud jätkuvad. Ootame teid juba 15. oktoobril kell 19.00 Rotermanni keskuses asuvasse NORR 11 showroom’i, kuhu seekord on kutsutud külaliseks rahvusvaheliselt tunnustatud gemmoloog ja juveelidisainer Karin Eensaar.

IMG_3579

Foto: Risto Ring

Tegemist on otsekohese, sütitava ja inspireeriva naisega, kelle igapäevane töö möödub sõna otseses mõttes teemandisäras. Selle sära sees olemine on eelkõige aga loominguline protsess ‒ nii ongi disainer alates 2004. aastast oma brändi by karinè alt loonud julgeid ja isikupäraseid ehteid, mis toovad esile kandja karakteri ja omanäolisuse. Karini loodud ehetes on ühendatud moderne joon ja klassikaline vääriskivi.

Karin alustas oma karjääri Inglismaal, kus ta omandas teadmisi koolis nimega The Gemmological Association and Gem Testing Laboratory of Great Britain. Seejärel praktiseeris ta õpitud oskusi Antwerpeni teemandibörsil. Sealtpeale liikusid asjad oma loomulikku rada pidi edasi – sündis bränd by karinè, mille toodete käekiri on julge ja uuenduslik. Tänu gemmoloogi haridusele põimuvad toodetes vääriskivide tundmine ja ehete stiilne omapära. Brändi tuntakse ka väljaspool Eestit, koostööd on tehtud nii Helsingis, Moskvas, Genfis kui ka Lõuna-Prantsusmaal.

Üle kõige inspireerib juveelidisainerit tänapäevane naine – tema elustiil, eelistused ja tarbimisharjumused. Karin leiab, et ilmekas ja väärikas ehe pole loodud selleks, et seda kanda üksnes mõnel uhkel ja pidulikul sündmusel. Ehteid luues on väärtuseks ehe kui naise eneseväljendus, see on midagi loomulikku ja igapäevast.

karine2

Foto: Janne Luigla

Ehete loomisega asi siiski ei piirdu. By karinè kümnendaks aastapäevaks üllatas Karin oma jälgijaid Lifestyle by karinè rõivaliiniga, mis väljendab veelgi paremini terviklikku tunnetust ja nägemust ennast väärtustavast naisest. Elustiilikollektsiooni Lifestyle iseloomustavad sellised märksõnad nagu kantavus, kombineeritavus, modernsus ja naiselikkus.

Karin on võtnud oma südameasjaks tutvustada eestlannadele vääriskivide ja poolvääriskivide salapärast maailma: miks eelistada naturaalsust, millele pöörata tähelepanu ehte valimisel ja millised on tänase juveelimaailma suunad. Sellest ja paljustki muust saabki kuulda 15. oktoobril toimuval Femme salongiõhtul.

Taaskord ei piirduta üksnes rääkimisega, vaid antakse külalistele võimalus osaleda hubasel ja privaatsel moe-show’l ning heita pilk by karinè erakordsele ehtekollektsioonile ja rõivastele.

Salongiõhtul osalenute vahel toimub ka üllatusloos.

Õhtut täiustavad klaasike kihisevat ning hõrgutavad suupisted, mis on Karini maitse-eelistusi arvesse võttes meisterdanud Reval Café Catering’i peakokk Martti Koppel.

Ürituse osalustasu on 15 eurot.

PS! Kohtade arv on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 14. oktoobriks, täites allpool oleva ankeedi. Üritus kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

Värvika kohtumiseni juba 15. oktoobril.

Lisa kommentaar