Katrina suur väike maailm

“Ehedad emotsioonid” on sõnapaar, mis kõige tabavamalt iseloomustab fotograaf Katrina Tangi loomingut. Üleilmselt tunnustatud portree- ja moefotograaf on külaliseks järgmisel Femme salongiõhtul, mis toimub juba õige pea.

Katrina Tang by Iveta Vaivode

Foto: Iveta Vaivode

Neljapäeval, 15. jaanuaril kell 19.00, on Rotermanni kvartalis asuv NORR11 showroom Katrina Tangi liigutavate fotode ning siiraste lugude päralt. 2008. aastal Bournemouthi Kunstiinstituudi lõpetanud Katrina esimeseks sihtpunktiks sai suurlinn London, kust tee teda varsti aga tagasi kodumaale viis. „Mind inspireerivad väga Eesti lapsed ja nende maailm. Tööd, millega algust tegin olid personaalprojektid „Maakoolidˮ ja „Suvelaagerˮ, mis sillutasid teed kommertsprojektideni. Need pildid on minu Nokia maailmas,ˮ sõnab Katrina, lisades, et pärast mõnda aastat Londonis, tundis ta vajadust ja huvi enda töid ning tegemisi ka kodusel Eesti pinnal näidata.

Peagi jõudsidki publiku ette tema esimesed isikunäitused (kohvikus Boheem, teatris Endla, Sõru Jazzil ja Toompea lossis) ning alguse said koostööd kohalike disainerite Maarja Tali ja Xenia Joostiga ning MTÜga Oma Pere. Praegu teeb Katrina Eestis koostööd peamiselt lasterõivaste disainerite ja reklaamiagentuuridega.