Kasvades EMAKS

Femme salongiõhtu 9. hooaeg on hoo sisse saanud ja uus inspireeriv kohtumine toimub hubases kohvikus Kuusk Hernesto (Herne 6) juba järgmise nädala kolmapäeval, 17.oktoobril kell 19:00. Seekordseks külaliseks on tegus Merle Liivak – kolme lapse ema, uue ajakirja EMA looja ja peatoimetaja ning Vikerraadio saate Peresaade üks saatejuhtidest.

Foto: Stina Kase

Merle üllatas septembri keskpaigas uue ajakirja EMA turule toomisega, mis räägib uue moodsa aja emadusest ja õnnelikust lapsepõlvest.

“Minu enda jaoks oli puudu ajakiri, mis räägiks minu kui naise ja samas ka emaga, mis toetaks ning aitaks sirutuda argitasandilt kõrgemale,” kirjeldab Merle uue ajakirja loomislugu.

Eriliselt mahuka (172 lk!) ajakirja puhul kiidetakse, et see on ühtviisi väga ilus ja sisukas, näidates elu nii, nagu see päriselt on ning pakkudes samas külluslikult inspiratsiooni ka argipäevaks – ehedamaks, lihtsamaks ja helgemaks eluks. Avanumbri sünnile aitasid kaasa terve punt ägedaid naisi ja emasid: Merit Kask, Elis Aunaste, Angelika Schneider, Veronika Kivisilla, Agnes Kajander, Krista Kivisalu, Stina Kase, Iris Kivisalu, Katrina Tang, Liis Plato ja teised.

Foto: Hele -Mai Alamaa

Mis on tänapäeva emaks saanud naiste kõige suuremad väljakutsed? Kas meie lastel on piisavalt võimalusi kogeda õnnelikku lapsepõlve? Milline on Merle enda kogemus? Kuidas ajakiri ilmavalgust nägi? Mida ajakiri EMA me elus paremaks muudab? Sellest Merle räägibki meie järgmisel salongiõhtul.

Kohtumisõhtul on Merlel kaasas EMA avanumbri eksemplare ja juba popiks saanud pusasid, mida saab soetada sõbrahinnaga. Kõigi külaliste vahel läheb loosi ajakirja EMA aastatellimus!

Külaliste maitsemeeli paitab peakokk Renee Pärnsalu kokku pandud suupistevalik.

Osalustasu on 15. eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar