Kaks aastakümmet elegantsi

Sel sügisel tähistab Eesti moedisaini ajatult šikk lipulaev – disainerbränd Ivo Nikkolo – oma 20. juubelit. Selle erilise sündmuse tähistamiseks saavad novembrikuisel Femme salongiõhtul sõna Ivo Nikkolo loomingulise meeskonna võtmeisikud – kollektsioonijuht Kaie Kaas-Ojavere ning disainerid Eve Hanson ja Britta Laumets, kes avavad kuulajaile kaubamärgi hingeelu ning kollektsioonide sündimise lugu.

IN_Britta_Kaie_Eve

Foto: Jelena Rudi

19. novembril kell 19.00 ootame sind NORR11 showroom’i (Rotermanni kvartali aatriumis), et saaksid kuulda lähemalt Ivo Nikkolo ajaloost, argipäevast ja tulevikuplaanidest.

Ivo Nikkolo kaubamärk on saanud kahe kümnendi jooksul tuntuks kui üks unikaalsemaid ja kvaliteetsemaid kodumaiseid disainbrände, mille moepärandisse on läbi aegade panustanud erinevad andekad Eesti moeloojad. Lisaks on Ivo Nikkolot ühel korral ja Eve Hansonit lausa kahel korral pärjatud Eesti tähtsaima moedisaini auhinnaga Kuldnõel.

Ivo Nikkolo on aastatega kinnistanud kuvandi brändist, mis pakub stiilset disaini ja maksimaalset kvaliteeti. See on kaubamärk, mis küll hingab moesuundadega ühes rütmis, kuid asub nendest väljaspool, olles omanäoline ja Eesti naisi kõnetav. Armastatud disainbrändi aegumatut käekirja ning olemust peegeldab tegijate sõnutsi kõige paremini Ivo Nikkolot kandev naine, kes on väljapeetud, enesekindel ja intelligentne.

Salongiõhtul viivad Eve, Britta ja Kaie moesõbrad rännakule kulisside taha. Kuulda saab Ivo Nikkolo ajaloost, tegijatest ja tulevikuplaanidest, aga ka sellest, kuidas moebrändi juhitakse, kuidas sünnivad kollektsioonid ning mil moel tabada, mida inimesed aasta pärast osta sooviksid. Samuti peatutakse teemadel nagu disain versus kommerts, kunstniku roll jaemüügibrändis, kus suunas mood ja tarbimine liiguvad ning millised on meie piirkonna erinevused võrreldes muu maailmaga. Saab olema põnev!

Salongiõhtul ergutab maitsemeeli suupistevalik, mida täiustavad antud õhtuks Altia valitud Saksamaa enim auhinnatud veinibrändi Kendermannsi veinid.

Osalustasu on 15 eurot.

Palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 18. novembriks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar