Julgus elada

Herdis Ojasu elu on kui mustlasvanker – pidevalt teel, muutuste ning õnne ja õnnetuste keerises, saatjaks huvitavad inimesed ja pöörased otsused. Kõigi oma spontaansete käikude ja elupööriste juures on tema puhul imetlusväärne võime jääda alati väärikaks ja stiilseks. Just nii iseloomustavad seda imelist naist ja tema senist elu lähedasemad sõbrad.

H-4

Foto: Krõõt Tarkmeel

Aprillikuu Femme salongiõhtu külaline on elus teinud asju, millest enamik meist unistadagi ei julge. Oma teel on ta komistanud, kukkunud, tõusnud  taas kõrgustesse ning pidanud kõigi nende seikluste vahele pikki n-ö enesesse rändamise pause. Ta on veendunud, et  et me kõik pühendame end liialt sellele, mis on rahulik rutiinne normaalsus, st enamik meist elab etteantud raamides, lähtudes pigem sellest, mida meilt eeldatakse, mitte sellest, mida tegelikult soovime.

Herdise elamise motoks on kindel veendumus, et me peaksime rohkem hoolima iseendast, kuulama oma südant ja talitama oma sisetunde järgi, ka siis, kui see meid ümbritsevatele inimestele näib mõistetamatu või koguni ennekuulmatu. Oma teekonnal on ta elanud USA-s, Kreekas ja Taanis, juhtinud suuri rahvusvahelisi ettevõtteid ja tegelenud eraettevõtlusega ning kirjutanud raamatu „Julgus elada”. Peale selle on ta ema kahele lapsele.

H-5

Salongiõhtul innustab Herdis meid oma kogemustele tuginedes julgemalt elama, kuulama oma sisehäält, ületama elamisega kaasnevaid paratamatuid hirme ja ebaõnnestumisi ning mis peamine, kuidas iseennast ja oma elu süümepiinadeta nautida.

Maitsemeeli paitame suupistetega, mille kõrvale pakume spetsiaalselt selleks õhtuks valitud jooke.

Inspireeriv õhtu toimub 20. aprillil kell 19.00 Kopli Vintaažis, Kopli 25.

Ürituse osalustasu on 15.- eurot.

Palume salongiõhtule registreerida, täites allpool oleva ankeedi. Õhtu kestab umbes 2 tundi. Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Kõik salongiõhtu osalejajad saavad väikese komplimendi Dermoshopi poolt.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar