Julgetest valikutest

Märtsikuus aset leidev Tallinn Fashion Week toob esmakordselt lavalaudadele ka Eesti brändide loodud lastemoe. Just seetõttu oleme kutsunud seekordse Femme salongiõhtu külaliseks tunnustatud lastemoe blogija ja stilisti Kirsi Altjõe. Kuna Kirsi tuleb külla otse Lissabonist, on temaga silmast silma kohtumine seda erilisem – suurepärane võimalus kuulata, nõu küsida ja kogeda inspireerivat mõttevahetust.

Foto: M. Vaher

Maailma mõjukaimate lastemoe blogide hulka kuuluv www.sandinyourshortskidsblog.com hõlmab endas kõike, mis on seotud laste ja nende maailmaga, inspireerides lugejaid nägema ja kogema elu värvilisemalt. Salongiõhtul kõnelebki Kirsi lähemalt blogi loomisest ja pidamisest, samuti avab ta laiemalt lastemoe teemat ning tutvustab kuulajatele moeseeriate loomise põhimõtteid ja inspiratsiooniallikaid.

Kuigi tegusat naist tuntakse peamiselt blogija ja stilistina, on tema tegevuste ampluaa palju laiem. Kirsi on digitaalse ja sisuturunduse spetsialist, kes on nõustanud (moe)brände Eestist Hong Kongini, juhtinud Eesti suurimat ajakirja, turundanud üht kuulsaimat kaubanduskeskust ja moodsaimat spaad. Peale selle on ta töötanud Soome pildipangas ja Taani online ajakirjas. Kuigi tema karjääriotsused ja -pöörded võivad ehk tunduda pealtnäha pehmelt öeldes pöörased, on ta alati suutnud peaaegu nullist alustades taas soovitud eduni jõuda.

Foto: Laura Rohtlaan

Seega ei räägita salongiõhtul üksnes lastemoest. Kirsi on just õige inimene kõnelema sellest, kuidas luua rahvusvaheliselt edukas bränd, teha iseendast ja oma teadmistest kaubamärk ning olla märgatud ka infoküllases sotsiaalmeedias. Eelkõige aga peitub kohtumise väärtus inspiratsiooni ja eeskuju andmises – miks on hullumeelsed valikud edasiviivad, kuidas teha julgeid otsuseid ja järgida kõiges enda sisetunnet.

Olete oodatud saama osa põnevast õhtust 21. märtsil kell 19.00, kohvikus Kuusk Hernesto (Herne 6), kus külaliste maitsemeeli paitab peakokk Renee Pärnsalu kokku pandud suupistevalik.

Osalustasu on 15. eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar