Jõu ja sära harmoonia

18. oktoobril kell 19.00 toimub Tallinn Design House’is (Rotermanni 14) mõnus Femme salongiõhtu sisuka naishinge ja andeka maalikunstniku Anna Litvinovaga, kelle looming on tugevalt mõjutatud Maroko reisidel saadud erakordsest jõust ning temperamendiga vürtsitatud erksast värvipaletist.

annalitvinona

Foto: erakogu

Anna puhul on tegemist maalikunstnikuga, kes suudab näha tavapärasuse erilisust, seda uudselt tõlgendada ja värvirikkalt lõuendile kanda. Kuigi inspireerivat naist tuntakse eelkõige kunstimaailmas väärtustatud tegijana, peitub temas ka sarmikas modell, kes esindab mitmeid tunnustatud ilu- ja moebrände. Tegemist on naisega, kes ei oska laiseldes puhata, vaid ammutab tegutsedes ja avastades igast elu hetkest enda jaoks midagi väärtuslikku.

anna litvinova1

 

Salongiõhtul piilume Anna omapärasesse kunstimaailma ja loomeprotsessi keerdkäikudesse. See on harukordne võimalus õppida kunstnikku paremini tundma, pakkudes vahetut vestlust ning tutvust tema värviküllase loominguga. Anna võtab sel õhtul kaasa oma maalid ja joonistused ning ühel kohalviibijal on võimalik loosiõnne korral viia endaga kunstniku kohapeal visandatud portree.

annal

Salongiõhtu toimub 18. oktoobril kell 19.00 Tallinn Design House’is (Rotermanni 14).

Osalustasu on 15. eurot.

Palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 17. oktooriks, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjutada silvi@femme.ee

Anna Litvinova maalide väljapanek on Tallinn Design House’is avatud oktoobrikuu lõpuni.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar