Ilu maalija

Femme detsembrikuine salongiõhtu saab olema peohooajale kohaselt särav ning glamuurne. Nimelt saab 17. detsembril sõna tippmeigikunstnik Meelis Krik. Ole valmis nautima meigimaagiat ning inspireeruma meistri lugudest ning salavõtetest.

meelis2

Foto: Laura Kallasvee

Kolmapäeval, 17. detsembril kell 19.00 toimub Rotermanni kvartalis NORR 11 showroomʼis Femme salongiõhtu, kuhu seekord on oodata külla rahvusvaheliste tiitlitega pärjatud jumestuskunstnikku ja -õpetajat Meelis Kriki, kes on omal alal olnud edukas juba tervelt 18 aastat. Salongiõhtul räägib Meelis oma karjääri jooksul aset leidnud värvikatest seikadest, mis on teda kokku viinud põnevate paikade ja mitmekülgsete inimestega, ning tutvustab mõningaid nippe, kuidas tähtsatel sündmustel rabavalt kaunis välja näha.

Eesti jumestuskunstnike „emaˮ Katrin Sangla käe all karjääri alustanud Meelis on Euroopa meistrina teinud nime Versace`i ametliku esindajana ning tegutseb hetkel International Makeup Centeri õppejõuna. Salongiõhtul kõneleb ta teemal „21. sajandi Tuhkatriinuˮ. „Leidsin selle teema, kui vaatasin Eesti kauneid ja häbelikke naisi ning jõudsin järeldusele, et igast Tuhkatriinust saab lõppude lõpuks alati kaunis printsess,” sõnab Meelis. „Maailmas ringi rännates olen kuulnud tuntud fotograafide, stilistide ja disainerite suust, et Eesti naised on ühed maailma ilusaimad. Sellest ka minu teema – 21. sajandi Tuhkatriinu.ˮ

Salongiõhtul soovib Meelis rääkida naistele ilust, julgusest ning soovist olla märgatud. Õhtu esimeses pooles tutvustab meigikunstnik lähemalt oma lugu: kes ta on ning kuidas jumestuskunst ta südame võitis. Kuulda saab nii mehe tegemistest Eestis kui ka seiklustest Moskvas, kuhu ta 2009. aastal tööle suundus.

„Kuna lähenemas on mitmed suurüritused – jõulud ja aastalõpupeod, siis sooviksin kaasata oma esinemisse ka kolm modelli, kellest kaks on meigitud ning kellest ühe meigin kohapeal, samal ajal aga räägin, kuidas n-ö häbelikust naabritüdrukust saab alati võluda kaanemodelli,ˮ sõnab õhtu täht, lisades, et jagab kuulajaile ka vajalikke nõuandeid, kuidas teha kiiresti ilus ning glamuurne jumestus.

Õhtu teises pooles kõneleb Meelis lähemalt Monaco, Nizza ja Dubai ajakirjade esikaantest, kalendritest ning suurtest fotonäitustest nii Monacos kui ka Miamis. Samuti on salongiõhtul kohal Rita Barulina, kes on kuus aastat olnud Meelise tööde juuksur ning vastab meeleldi kuulajate küsimustele.

Salongiõhtul ergutab maitsemeeli suupistevalik, mida täiustavad antud õhtuks valitud veinid.

Palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 16. detsembriks, täites allpool oleva ankeedi. Osalustasu on 15 eurot, üritus algab kell 19.00 ja kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helista 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Lisa kommentaar