Eesti disain tuleb kapist välja

27. oktoobril kell 19.00 toimub Kuusk Hernestos (Herne tn.6) taaskord inspireeriv ja meeleolukas Femme salongiõhtu! Seekord tuleb külla menuka disainisaate “Kapist välja” naiskond Anne Vetik, Piret Järvis ja Helen Saluveer. Ootame sind osa saama huvitavast kaamerataguseid lugusid täis õhtust.

Foto: Virge Viertek, Laura Stranberg, Marit Kuusk

Kultuurihuvilisele vaatajale loodud ja kiiresti populaarseks saanud dokumentaalne saatesari “Kapist välja” piilub Eesti disainimaailma tagatubadesse – kes teevad, kuidas teevad, miks teevad ja kellele teevad? Koos vaatajaga minnakse erinevatesse stuudiotesse, töökodadesse, galeriidesse ja moemajadesse ning tuuakse Eesti disain vaatajatele lähemale kui kunagi varem. Lisaks avab igas saates oma riidekapi uksed üks kohalik stiiliikoon.

Salongiõhtul osalejatele avaneb põnev võimalus kuulata lähemalt saate tegemisprotsessist ja arengust: kuidas toimuvad ettevalmistused, millised on tavaliselt võttepäevad ja kuidas filmitud materjalist valmib montaažis terviklik saade. Räägime nii moest, disainist kui ka sellest, miks sellist saadet üldse vaja on.

Kuna tegusad naised on seotud ka muude ettevõtmistega, kõnelevad nad kohtumisel lisaks ka nendel teemadel: Anne ajalehest Slacker ja oma reklaamitöödest, Piret Pealtnägija saate tegemisest ja Helen MoeKunstiKino ja moeillustratsioonide näituste korraldamisest.

Tõotab tulla loominguliselt mõnus kohtumine!

Salongiõhtul paitab maitsemeeli kohvik-restorani Kuusk Hernesto peakokk Renee Pärnsalu poolt kokku pandud suupistevalik, mida täiustab spetsiaalselt antud sündmuseks loodud vein.

Ürituse osalustasu on 15 eurot.

PS! Osalemiseks palume kõigil soovijail registreeruda hiljemalt 26. oktoobriks, täites allpool oleva ankeedi. Üritus algab kell 19.00 kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

“Kapist välja” teine hooaeg alustab uut hooaega juba 20. novembril. Saade valmis koostöös Tallinna Loomeinkubaatoriga ning on rahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondi tugimeetmest.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar