Armastuse ruum

Kolmapäeval, 20. veebruaril kell 19.00 ootame Sind Femme salongiõhtule vinoteeki Vabrik, kus publiku ette astub inspireeriv Tiina Tiitus. Õhtul kõneldakse armastusest ja otsitakse vastust küsimusele, kuidas oma kallimaga võimalikult kaua õnnelikult koos olla.

TiinaTiitus

Foto: Hele-Mai Alamaa

Tiina Tiitus on tuntud isikliku arengu- ja suhtenõustajana ning tema loengud on alati oodatud. Ehk just seetõttu, et ta käsitleb värskendavalt ausalt ja julgelt eelnevate põlvkondade keerulisi suhteid ja kogemusi, mis kajastuvad suuremal või väiksemal määral ka meie suhetes. Nõustajana läheneb ta mehe-naise ja vanema-lapse suhetele uudse nurga alt, raputades õige-vale ja hea-halva uskumusi. Tiina usub siiralt, et me kõik võime elada õnnes ja armastuses.

Mis on armastus? Kas tahaksid oma kallimaga olla elu lõpuni õnnelikult koos? Kas armastus on igavene?

Salongiõhtul saad teada, miks suhted alati ei toimi ning kuidas meile antakse üle sadade põlvkondade kestel juurdunud uskumused armastusest, võimust, allumisest ja oma eluga hakkamasaamisest. Kohtumisel võid avastada, et sinu senised enesestmõistetavad lähenemised ja tundmused ei pruugigi olla päris sinu omad, vaid on saanud alguse hoopiski kaugemalt – lapsepõlvest kuni võimalike esivanemate valusate mustriteni, mis mõjutavad teravalt ka meie praeguseid lähisuhteid. Kui inimene õpib neid mustreid märkama ja muutma, siis suure tõenäosusega lõpevad ka need kannatused sinuga ega kandu edasi sinu laste eludesse. Õhtul jagab Tiina näpunäited, kuidas luua oma ellu seda, mida igatsed ja soovid ning kuidas tunda ära tagurpidi ja õigetpidi maailm. Saad teada, millised valikud on sinu hüvanguks, samuti ka seda, kas sinu praegusel suhtel on piisavalt pinnast kesta võimalikult kaua.

Peale selle annab Tiina osalejatele kaasa isiklikud sõnumid oma suhte paremaks toimimiseks või hoopiski armastuse leidmiseks.

Salongiõhtut täiustab klaasike Urban Rose`d ning sellel õhtul on võimalik soetada ka Tiina signeeritud raamat „Armastuse varjatud saladused“.

Osalustasu on 15 eurot.

Kohtumine vinoteegis Vabrik, Vabriku 6 algab kell 19.00 ja kestab umbes 2 tundi.

Palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee.

Tule ja saa osa inspireerivast vestlusest. Õnnest ja armastusest. Ausalt.

Lisa kommentaar