Aeg õitsemiseks

Maria Tammeorg on naine, keda kuulates hiilib märkamatult näole naeratus, mis ei taha sealt kuidagi kaduda. Tema sütitav kirg oma töö vastu ja kamaluga kirkaid kogemusi tervest ilmast on teinud moebrändi Mammu Couture disainerist naise, kelle sära ja põlemine mõjuvad inspireerivalt ning julgustavad ka enda unistustelt tolmu pühkima.

Mammu3

Foto: Kristjan Lepp

11. mail kell 19.00 lähmegi külla sellele inspireerivale ja sütitavale naisele. Ootame ilu- ja disainigurmaane osa saama diskreetsest luksusest ning huvitavaid lugusid täis õhtust Mammu Couture’i stuudios F. R. Kreutzwaldi 24 (sisehoovis).

Mammu Couture on naiste südamesse hiilinud ja tuntust kogunud taljesse töödeldud lõigete, puhvis varrukate ning kohevate seelikutega, see on saanud Maria loomingule omaseks signature look’iks. Viimane kollektsioon lummas vaatajaid õhulise tülli, pärlite ja eksklusiivse käsitööpitsiga kaunistatud pidulike kleitidega. Kollektsioon on loodud tänapäeva naisele, kes soovib nautida naiseks olemist ning leiab enda jaoks võimalusi väljendada enda sisemist printsessi/kuningannat, kandes ajatult elegantseid rõivaid.

mammu4

Foto: Erakogu

Maikuisel salongiõhtul kõneleb Mammu oma loost, moebrändi loomisest ja arengust ning loomeprotsessist laiemalt. Ateljee telgitagustega tutvumisel ei piirduta üksnes kuulamisega, vaid külalistele on vaatamiseks ja proovimiseks pandud välja kogu moelooming, sealhulgas eksklusiivselt ka verivärske 2017. a kevadsuve kollektsioon. Inspiratsiooni ja stiilinõu jagub kõigile ning tooteid on võimalik sel õhtul osta soodsama hinnaga.

Ootame teid osa saama kevadisest salongiõhtust!

Salongiõhtul kostitab meie külalisi Dunker Torres Vina Esmeralda veiniga, mis on aromaatne ja kergelt magusa nüansiga, täpselt selline naiselik nagu Mammu Couture’i looming.

Ürituse osalustasu on 15 eurot.

PS! Kohtade arv on piiratud. Seepärast palume kõigil soovijail registreeruda, täites allpool oleva ankeedi. Õhtu algab kell 19.00 kestab ca 2 tundi. Küsimuste korral helistada 522 9088 või kirjuta silvi@femme.ee

Lisa kommentaar