ZERO° esitleti sügismoodi

Baltika kvartalis asuvas Eesti moedisaini showroom’is ZERO° esitleti 24. septembril uuel hooajal müügilolevaid moebrände. Disainerite auks korraldatud salongiõhtul sai näha mitmeid juba tuntud moemärke, aga ka värskeid tegijaid.

Sügistalvel on ZERO°st on võimalik osta naiselikke väikese “kiiksuga” ehteid brändilt New Vintage by Kriss, nahkehteid Astrid Rajalolt, praktilisi kotte MERÏKHilt, luksuslikke rõivaid Uschanka’lt ning nii kontorisse kui ka kohvikusse sobivaid kleite moebrändidelt TIINA by Tiina Talumees ja LÄHEB.

Sel hooajal pakub moepood külmade ilmade eest peitu pugemiseks ka hulgaliselt värviküllaseid ning trendikates sügistoonides kudumeid. Esindatud on k00d.eeKristel Kuslapuu, Liisa Soolepp, Pamela Peepson ja Pungits.

Jätkuvalt on müügil ka teksaarmastajatele suunatud brändid MiNU ja One Wolf, kelle mudelivalikus leidub sobivaid variante nii meestele kui ka naistele.

Uue meestele suunatud brändina on müügil SWÄRK.  Meeste triiksärkides on omavahel ühendatud kvaliteet, mänguline disain ning jätkusuutlik tootmine.

ZERO°st  leiab ka kodumaise kohvritootja Playluggage erinevaid mudeleid. Lisaks põhiotstarbele, milleks on asjade kandmine, saab Playluggage selgelt eristuva graafilise disainiga kohvritel mängida erinevaid traditsioonilisi lauamänge.

Lisaks on eksponeeritud sisustusaksessuaarid Valhalla Factory’lt ning mööbel ONEMANDUOlt.

Moevalikut värskendatakse igakuiselt noorte ja andekate disainerite loominguga, et trendikatel külastajatel jätkuvat avastamisrõõmu jaguks. .

ZERO° esitlusõhtu külalisi tervitati cava’ga Anna De Codorniu Blanc De Blanc. Sügiseste kingadega toetas esitlusshow toimumist Vivian Vau.

Showroom ZERO° on avatud kolmapäevast reedeni kell 12-18 ja laupäeviti kell 11-15.

Vaata ka facebook.com/moepoodzero

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar