Ženja annab moenõu

„Lillemustrid ja lemmiklille värvi kleit või rätik annavad mõnusat värskust ning aitavad rõhutada isikupära,” soovitas Ženja Fokin, kes valis Stockmanni moeosakonnast oma kevadisi lemmikuid. „Rõõmsa välimuse loob vaarikavärvi trench-mantel ning töisele argiriietusele saab värskust juurde tuua mandariinioranži värvi salli ja käekotiga,ˮ lisas Fokin.

„Esimeste lindude sirina kuuldes võiksid naised julgelt oma jalgu näidata,” sõnas Fokin, kes soovitab kümne kevadise komplekti puhul vähemalt kaheksal juhul kanda kleiti või seelikut. Peale lillemustri on kevadel moes ka graafilised mustrid, mis võivad lausa kunstiteoseid luua. Ka väärikad pastelsed mahedad toonid, nagu puuderroosa ja mahe taevasinine, mõjuvad kevadel hästi. Neljanda suunana on kevadel moes klassikalised lõiked, ent seda üllatavates värvides, näiteks klassikaline pliiatsseelik heledamas toonis ja klassikalise lõikega mururoheline kleit. Rõivastumisel ei tohiks unustada ka ehteid ja aksessuaare. Kevad on hea aeg oma klassikaline must käekott välja vahetada ja uus apetiitne värviline lemmik käevangu haarata. Stockmanni laiast valikust leiab igaüks oma rahakotile vastava moeka toote.

Enne uue rõivaeseme ostmist soovitab Fokin kaaluda, kas leiad vähemalt kolm komplekti, millega uut eset sobitada. Kui jah, tasub see soetada. „Šopates keegi passi ei küsi, kui midagi meeldib ja ennast selles hästi tunned, tuleb asi ära osta,” julgustas Fokin.

Stilist Ženja Fokin ootab sel nädalavahetusel kõiki kauneid ja rõõmsaid naisi Stockmanni moeosakonnas ning annab stiilinõu ja jagab magusaid üllatusi. Ženja on kohal reedel kell 16‒20 ning laupäeval ja pühapäeval kell 12‒16.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar