Woolish esitleb oma kolmandat kudumikollektsiooni

Kodumaine, meriinovillastele kudumitele keskenduv rõivabränd Woolish toob kevadise Tallinn Fashion Weeki raames esitlusele kollektsiooni nimega “Number 3”.

Foto: Bodgan Natakhin

Brändi loojad selgitavad, et tänavuse kollektsiooni nimetus võib tähistada kolme dimensiooni, aga ka kolme kui õnnenumbrit -ühe jaoks on kolm kohtuseadus, teisele on ta lihtsalt maagiline kolm. Woolishi jaoks on tegu kolmanda kollektsiooniga, mis on täiustatud täiuslikuks. See tähistab perfektsiooni, mis on peidetud kolme kihti.

Woolishi jätkusuutlikud, eetilised ja kõrgekvaliteetsed tooted on mõeldud nautimiseks pikkadeks aastateks. Nüüdsest alates on bränd täiendanud oma valikut aga nõnda, et fännidel onvõimalik olla ‘woolish’ pealaest jalatallani, alusrõivast pealisrõivani ning pealisrõivast ülerõivani.

Woolishi värskeim kollektsioon tuleb Tallinn Fashion Weeki raames esitlusele reedel, 22. märtsil kell 19.30 Kultuurikatlas toimuval etendusel. Piletid kevadisele moenädalale on saadaval Piletilevis.

27. märtsil on kõigil huvilistel suurepärane võimalus kohtuda brändi Woolish eestvedajate Anna ja Eigo Siimuga Femme salongiõhtul, mille kohta saate rohkem infot SIIT.

Lisa kommentaar