WÖÖ üllatab suviste värvidega

WÖÖ järjest laienevasse tootevalikusse on lisandunud uued suvised värvid: vaarikapunane, hallikasroheline ja naturaalvalge. WÖÖ jaoks on tähtsal kohal nahasõbralikud materjalid. Kõik WÖÖ tooted on valmistatud orgaanilisest bambusest ja puuvillast, sest kõik, mida me oma naha vastas kanname, mõjutab ka meie organismi. Kui me tahame olla enesekindlad, terved ja õnnelikud, siis tuleks eelistada naturaalseid kangaid, mis hingavad ja on mõnusalt pehmed.

WÖÖ hallikasroheline pusa 1

Foto: Oliver Moosus

WÖÖ kollektsiooni tootevalikus on rõivad ja aksessuaarid: naiste kleidid, tuunikad, unisex särgid, pusad ja käsitööna valminud nahast kotid. Kõik tooted on naturaalsetest materjalidest, mis seljas mugavad.

WÖÖ tooted leiab veebist, Les Petites poest, Sfäärist, Reedest, Eesti Disaini Majast ja loomulikult WÖÖ Telliskivi tänava stuudiost, kus on kõige laiem valik nii värvide kui suuruste osas. Samuti on WÖÖ tooted tellitavad Eesti Disaini Maja, Reede ning Les Petites veebipoodidest.

woo2

 

WÖÖ brändi taga seisab disainerite duo Margaret Kodusaar ja Kristi Pärn, kes on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moedisaini eriala.

Toodete hinnavahemik on särkidel ja pusadel 45-119 €, koti hind on 299 €.

Lisa kommentaar