WÖÖ tuleb kevadvärvides

Hea uudis! WÖÖ on täiendanud oma tootevalikut kevadiste värvidega ning neil on valminud koostöös Johannes Naaniga EAS-i starditoetuse programmi raames veeb. Brändile omaselt on veebikujundus lihtne, minimalistlik ja selgelt WÖÖ nägu.

WÖÖ kollektsiooni tootevalikus on rõivad ja aksessuaarid: naiste kleidid, tuunikad, unisex-särgid, pusad ja käsitööna valminud nahast kotid. Kõik tooted on naturaalsetest materjalidest, seljas mõnusalt pehmed ja mugavad. Toodete disain on hoolikalt läbi mõeldud – neid saab kanda mitut pidi, näiteks särkidel, kleitidel ja pusadel ei ole esi- ega tagakülge, sisemist ega välimist poolt. Ostes ühe toote, saad seda kanda neljal eri viisil. Samuti on multifunktsionaalse joonega ka käsitööna valminud WÖÖ uus nahast kott, mis mõeldud nii naistele kui ka meestele, ja nii nagu kõiki teisigi WÖÖ tooteid, saab ka seda kanda mitmeti, nii selja-, õla- kui ka kandekotina. Kotirihmasid on võimalik reguleerida, keerata ja pöörata ning kasutada eraldi vööna. WÖÖ kollektsiooni tootevalikust leiab klassikalisi must-valgeid toone, kevadiselt värsket oliivrohelist ja vana-roosat tooni.

WÖÖ tooted leiad veebist, Talist, Sfäärist, Reedest, Eesti Disaini Majast ja loomulikult WÖÖ Telliskivi tänava stuudiost, kus on kõige laiem valik. Toodete hinnavahemik on särkidel ja pusadel 69‒129 eurot, koti hind on 349 eurot.

WÖÖ kevadistes toonides kollektsiooni saab uudistada vastavatud veebist www.woo-studio.com.

WÖÖ riided on müügil:

REEDE
Rotermanni 5
E-L 10-19
P 12-17

Sfäär
Mere pst 6E, Tallinn
E-P 12-21

Eesti Disaini Maja
Kalasadama 8, Tallinn
T-R 12-18
L-P 12-17

TALI
Kotzebue 33, Tallinn
E-P 11-19

Lisa kommentaar