Viruaalne FIBITI moeetendus avas hooaja

Täna, 8. oktoobril viisid Viru Keskus ning ERKI moeshow ja Hõbenõela võitnud moekunstnik Katrin Aasmaa vaatajad ennenägematule rännakule sügismoe radadel. Rabav ja inspireeriv etendus Viru Keskuse aatriumis tõi rohkelt mustrite ja värvide mängu, pakkudes nutikaid ideid sügisgarderoobi täiendamiseks. Käimata ei jäänud ka hiljuti avatud Kai kunstikeskuses ja seda vaatemängulise teleportatsiooni teel.

Katrin Aasmaa sõnutsi püüdis ta etendusega tuua sügisesse nii palju värvi kui võimalik ning inspireerida inimesi olema loominguline oma riietusse kihtide toomisel. “Minu inspiratsiooniks oli tugev boss-tüüpi naine, kes hindab värvi ja vormi ja nõnda võis ka etenduses läbiva joonena näha võimendatud õlajoone väljatoomist moeklassikaks saanud power suiti eeskujul. See ei tähenda aga sugugi, et mehed ei võiks sügisel julgemalt riietuda. Julgustan alati piiluma ka naisteosakonda, et näiteks oma saabastele mõni kelmikas detail lisada,” rääkis Katrin, kelle enda lemmik sügistrendiks on “Gossip Girl” teleseriaalis Blairi poolt legendaarseks kantud peavõrud, mis sel hooajal on tugevalt moes nii satiinist, velvetist kui ka ehitud kujul.

Viruaalne moeetendus virtuaalreaalse rännaku läbi ootab moehuvilisi priilt nautimiseks Viru Keskuses esimesel korrusel iga päev kella 11 – 19 kuni 18. oktoobrini.

Lisa kommentaar