Viru Keskuses esitleti ehedat Eesti disaini

Laupäeval tähistas Viru Keskus Eesti Vabariigi aastapäeva traditsioonilise disainipäevaga Ehe Eesti. Disainipäeval tutvustasid eestimaist loomingut 19 disainerit ja disainimeeskonda: Poeet Design, Andres Labi, Britt Samosoni illustratsioonid, Etnoehe, Vanakaruvalukoda, Eveli Käsitööehted, Rahvusmustrid.ee, Ellu sallid, SUME, Helina Nelis portselan, JOTI KNOT, k00d, Külli-Kerttu Siplane, Lilleliisi mänguasjad, Marilin Sikkal, Marion Isabelle Varik, MTÜ THINK EESTI, Pavel Sidorenko Design, Piret-Eve Kändler, Tallinn Dolls.

Üritusel pakkusid veel magusat loomingut Eesti esimene CUPCAKE kohvik ja La Muu jäätisemeistrid. Tähtpäevale sobiva muusikavalikuga lõid meeleolu Eesti Popsi diskorid Erkki Tero ja Janek Murd.

Viru Keskus on Eesti kõrgeima külastatavusega ostukeskus, kust leiab lisaks kvaliteetsetele moekaupadele ka Baltimaade suurima raamatupoe ja ilutoodete piirkonna. Linnasüdames paiknev moekeskus on hinnatud meelelahutus- ja kohtumispaik ning mitmekülgne kultuuri- ja moesündmuste toimumiskoht, mis mahutab oma territooriumile üle 100 kaupluse ja teeninduskoha. Lisainfo: www.virukeskus.com

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar