Avati Eesti moedisaini hüpikpood

Eesti moedisaini showroom ZERO°, mis tavapäraselt tegutseb Baltika kvartalis, toob Eesti andekate disainerite loomingu – nii rõivad kui ka aksessuaarid – otse Tallinna kesklinna moekaimasse ostukohta. 20. oktoobrist kuni 9. novembrini leiab Viru Keskuse aatriumis avatud hüpikpoest head Eesti moedisaini.

MERIKH

Fotol Merikh praktilised kotid

Pop-up ZERO°st on võimalik osta naiselikke väikese “kiiksuga” ehteid brändilt New Vintage by Kriss, nahkehteid Astrid Rajalolt, maagilisi siidsalle Kätlin Kaljuveelt ning villast unisex salle Mare Kelpmanilt. Hüpikpoest leiab ka praktilisi kotte MERÏKHilt ja luksuslikke aksessuaare Jukocute’lt, elegantseid rõivaid Uschanka’lt, nii kontorisse kui ka kohvikusse sobivaid kleite moebrändidelt TIINA by Tiina Talumees ja LÄHEB, funktsionaalseid ning nooruslikult elegantseid rõivaid Raili Nõlvakult, värviküllaseid ja trendikates sügistoonides kudumeid k00d.ee-lt, Kristel Kuslapuult, Liisa Soolepalt, Pamela Peepsonilt ning Pungitsalt.

mare kelpman

Fotol Mare Kelpman looming

Eestlaste poolt armastatud MiNU ja Läti brändi One Wolf teksavalikus leidub sobivaid variante nii meestele kui ka naistele. Müügil on ka SWÄRKi disainitud triiksärgid, milles on omavahel ühendatud kvaliteet ja mängulisus.

One Wolf

Fotol One Wolf looming

Pop-up’imast leiab kodumaise kohvritootja Playluggage erinevaid mudeleid. Lisaks on müügil looduslikud aroomiküünlad Valhalla Factory’lt.

Hüpikpoe lahendusele aitas omalt poolt kaasa Eesti mööblitootja Borg, kelle tugitoolid on väljapanekut ilmestamas.

Pop-up ZERO° on avatud Viru Keskuses iga päev kell 9-21.

Jätkuvalt on avatud ka showroom ZERO° aadressil Veerenni 24, mis on Tallinna Loomeinkubaatori esitluskeskkond moe- ja aksessuaaridisaineritele. Moepoodi Baltika kvartali sisehoovis saab külastada kolmapäevast reedeni kell 12-18 ja laupäeviti kell 11-15

Lisa kommentaar