Viru Keskuse moepäev

Kolmapäeval, 4. juunil toimub Viru Keskuse aatriumis hariv ja meelelahutuslik moepäev, mille raames jõuab keskuse külastajateni kuus ainulaadset moedokumentaali tänapäeva tuntud moedisaineritest.

14304728756_2da1de05b0_b

Foto: Viru Keskus

Alates kella 13.00 jõuab pea igal täistunnil aatriumi suurele ekraanile tänapäeva moemaailma kahurvägi. Tasuta linastusele tulevad moedokumentaalid Isabel Marantist, Alexander Wangist, Jeremy Scottist, Narciso Rodriquezest, Diane von Furstenbergist ning Karl Lagerfeldist. Moefilmi lainel lõpetab päeva Katusekinos linastuv film legendaarsest Yves Saint Lauren’ist ning sellele seansile on võimalik pilet soetada vaid 3 euroga, kui on ette näidata sama päeva ostutšekk Viru Keskusest.

Lisaks moefilmidele saavad Viru Keskuse külastajad osa aatriumis kella 12.00 toimuvatest vestluspaneelidest, kus teemadeks tulevad alternatiivmeedia ja kohalike moeloojate töö telgitagused. Vestlusringide järel võtab Viru Keskuse aatriumi lava üle Style Up meeskond, kes annab nõu, millisele kehatüübile sobivaimaid rõivavalikuid teha.

Harivatele vestluspaneelidele ning inspireerivatele moefilmidele paneb elegantse punkti Liis Lemsalu, kes sel korral annab kõigile huvilistele võimaluse kuulata, mis on tema enda lemmikmuusika.

MOEPÄEVA AJAKAVA:

Vestlusringid:

12.00 „Moe- ja elustiiliblogid. Kas kasvav trend alternatiivmeedias?”
Vestlevad Anni Jürgenson, Anna Elisabeth Vaher, Merily Leis, Aljona Sokolovskaja.

12.20 „Moedisaineri töö telgitagused. Mida ja kuidas teha, et moeäris kanda kinnitada ja püsima jääda”
Vestlevad Katrin Jaaska (Loomeinkubaator), Kadri Kruus, Paula Pärnaste (Swärk).

12.45 „Kehatüübid: mis täht oled Sina ja mille järgi rõivaid valida?”

Moefilmid ja tutvustused:

13.00 Jeremy Scott
Moedisainer Jeremy Scott on vallutanud nii Pariisi kui ka Londoni ning riietanud nii Madonnat kui Miss Piggy’t. Kuigi tema kollektsiooni saadab edu, on tema kaubamärk hädas. Kas ta väike, kuid pühendunud Los Angeles’i tiim suudab allutada ka New Yorgi? Kestvus 26 minutit.

14.00 Diane von Furstenberg
Belgiast pärit moedisainer on üks tuntumaid naisterõivaste disainereid USA-s, ja ka humoorikaim. Vaid loetud tunnid enne uue kollektsiooni valmimist juhib ta kindlakäeliselt stilistide, kunstnike ja õmblejate armeed, leides siiski aega ka joogatunni ja lastelaste jaoks. Kestvus 52 minutit.

15.00 Alexander Wang
Juba 26-aastaselt juhtis Alexander Wang miljoneid väärt äri ning moemaailm jälgis iga tema sammu. Koos tugeva visiooni ja suure toetustiimiga valmistab ta filmis ette esimest showd, mida kantakse üle ka Time Square’i väljakul. Filmimise ajal on see Wangi senise karjääri üks olulisemaid hetki. Pinge on õhus! Kestvus 26 minutit.

16.00 Narciso Rodriguez
Peale Carolyn Bessette-Kennedy ja Michelle Obama riietamist on Narciso Rodriguez üks hinnatumaid moedisainereid Ameerikas. Ta püüdleb täiuslikkuse poole ja ootab seda ka oma kurnatud tiimilt, kes linateoses töötab viimaseid tunde uue kollektsiooni kallal. Moeateljees on vaid üks eesmärk: perfektsus. Ja vaid üks reegel: nutta ei tohi! Kestvus 26 minutit.

17.00 Isabel Marant
Karismaatilise moedisaineri Isabel Maranti järjekordse show viimased ettevalmistused moemajas, kus valitseb perekondlik õhustik. Isabel Marant lõi omanimelise moebrändi 1994. aastal ja teda saatis koheselt edu. Šikke rõivaid pakkuv kaubamärk on üks väheseid Prantsusmaal, mis on suutnud säilitada oma iseseisvuse. Mis on tema edu saladus? Marant ütleb, et loob rõivaid päris naistele, mitte fantaasiatele. Kestvus 52 minutit.

18.00 Fendi by Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld on kuulsa Itaalia luksusbrändi disainer juba 1965. aastast. Enne seda linateost ei olnud keegi filminud teda töötamas ühe maailma vanima moemärgi jaoks. Filmis loovad Karl Lagerfeld ja Fendi tiim uut karusnaha, rõivaste ja aksessuaaride kollektsiooni, mida esitletakse Milaanos. Kestvus 52 minutit.

23.00 Yves Saint Laurent
Selle aasta alguses Prantsusmaal tohutut publikumenu nautinud elulooline draama moemaailma ikoonist Yves Saint Laurent’ist on intiimne sissevaade ühe tundliku loojanatuuri ellu. Vaatamata isikliku elu deemonitele ja loomingulistele kriisidele kirjutab see piinatud moegeenius end suurte tähtedega moekunsti ajalukku. YSL!

Yves Saint Laurenti film linastub Viru Keskuse Katusekinos ning moepäeva raames on pileti hind Viru Keskuse sama päeva ostutšeki alusel -50%.

* Korraldaja jätab endale õiguse kavas muudatusi teha.

Kõik aatriumis toimuvad sündmused on Viru Keskuse külastajatele tasuta.

4. juunil toimub Viru Keskuses moepäev ja ostlejate pidupäev, kus ostlejaid ootavad ostlejaid ees eriti magusad hinnad kõikides Viru Keskuse kauplustes ning kogu päeva jooksul on otsutšeki alusel Viru Keskuse parklas parkimine tasuta.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar