Victoria Beckhami looming nüüd ka Eestis!

Victoria Beckhami moebrändi kõrvalseeria Victoria Victoria Beckham on nüüdsest müügil ka Eestis. Eksklusiivselt Stockmanni kaubamajas esindatud Pre Spring/Summer 2017 kollektsiooni karakteriseerib pehmete joontega avar siluett, elegantne tagasihoidlikkus ning neutraalsed värvitoonid.

victoria

Foto: Tootja

Vabalt langevad, laialõikelised ning helgetes toonides rõivad on suurepärasteks sissejuhatajateks Victoria Victoria Beckhami kevadsuvise kollektsiooni lendvusele ning kergusele. Läbiv sportlik motiiv ning rafineeritud minimalism on kombineeritud pitsdetailide ja boheemlaslike volangidega moodustades vaoshoitud, kuid visuaalselt uskumatult stiilse terviku.

2008. aasta septembrist alates, mil Victoria Beckham pani aluse enda moemärgile, on ta alatasa tõestanud – kriitikud eksivad. Näib, et ikooniline Victoria Bekcham teab alati, mida naised soovivad kanda. Tema kollektsioonides leidub alati rohkelt detaile ka moedisaineri isiklikust stiilist, brändi peened pikad skulptuursed kleidid on muutunud moeklassikaks, mida jumaldatakse eelkõige imelise istuvuse ning figuurisõbralikkuse tõttu. Viimaste hooaegade sportlik joon ning vabam stiil on aga leidnud sama sooja vastuvõtu kui brändi algusaastate looming.

Victoria Victoria Beckham Pre SS17 kollektsioon on eksklusiivselt müügil Stockmanni kaubamaja naisteosakonnas.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar