Vibrantne tervik

“Stiil on mõista kes sa oled, mida sa tahad öelda ja mitte hoolida, mis teised sest arvavad.”–Gore Vidal

Eetiline ning julgete käikude poolest tuntud kodumaine moebränd GUILD ristas hiljaaegu mõõgad restoran Odeoni ning Soome fotograaf Eeva Suutariga, kes on peamiselt tuntud oma koostöö poolest Hypebeast’i, Vogue Itaalia ning Pitti Uomo’ga.

“Meeleolukas seeria pildistatigi Odeonis, loovatele kogukondadele pühendatud baar-restoranis, mis avas uksed selle aasta maikuus tasapisi Tallinna boheemlaslikuks südameks kujunevas Koplis. Ruumi sisekujundajateks olid Portugali arhitekt Sergio Rebelo koos New York’i filmikunstniku ja keskkonna aktivist Mary Jordaniga. Erakordselt inspireeriv koht, kus põimub Nõukogudeaegne interjöör California restoranvagunitega kõige lummavamal moel saigi otsustavaks GUILDi ning Suutari koostöö kunstilise suuna osas, ” sõnab GUILDi peadisainer Joan Hint.

Stilistikas kasutati GUILDi kevad/suvi ’19 ja ’20 kollektsioone loomaks kaasaegset ent samal ajal retrolikku õhkkonda. Heledaks pestud teksakangad, alt-laienevad püksid ning 70’ndate lillemustrilised kangad sidusid interjööri meisterlikult moekunstiga.

Meigikunsti eest vastutas Tallinna silmapaistvaim jumestuskunstnik Ellen Walge, kes muide on viimasel ajal teinud meike ka Pariisis Celine ning ACNE show’del. Lopsakad 80’ndate stiilis juuksed sättis kauniks juuksur Maria-Liisa Tehver. Mannekeenideks olid GUILDi peadisainerJoan Hint koos kohalike kaunitaride Josefine Vaher-Vahteri ning Nnenna Christianiga.

Lisa kommentaar