Värvisülemiga kleidid

IRIS JANVIER on välja tulnud uue kollektsiooniga „My Little Italyˮ, mis on inspireeritud unikaalsest ja maagilisest Veneetsiast. Veneetsia on gondlite, kanalite ja ajatu kunsti linn, mis on nii ahvatlev ja eriline, et ei jäta kedagi külmaks.

IRIS JANVIER avastas Veneetsiat läbi kunstnike silmade, külastades kohti, mis inspireerisid kuulsate kunstiteoste sündi ja ka uue kollektsiooni pildiseeriat. Suvekollektsioon on värviderohke, eriliselt särava meeleoluga ning toob kaasa värsket energiat ja dünaamikat. Uute disainide eesmärk on inspireerida, võtmaks ette uusi reisiseiklusi ja avastusretki.

Kollektsioonis on palavateks suveargipäevadeks sobilikud pikad kleidid, eksklusiivsete kaunistustega kleidid, lühemad vaba lõikega puuvillased ning moodsa midi-pikkusega siidkleidid.

Igas IRIS JANVIERi disainitud esemes põimuvad modernsus, funktsionaalsus ning suure hoolega läbi mõeldud detailid. Brändi filosoofiaks on luua taskukohaste hindadega stiilseid naisterõivaid, mis oleksid ühtaegu nii klassikalised kui ka uuenduslikud. Vastandite omavahelise sümbioosi loomiseks sulatatakse traditsioonilised rõivaelemendid meisterlikult kokku uute tehnoloogiate ja luksuslike kangastega.

Lisa kommentaar