Värvid allpool veepiiri

Eesti moekunstnik Maire Valdma osales nädalavahetusel Pariisis toimuval Tiffany’s Fashion Week’il, mille raames toimus ka moevõistlus. Maire Valdma esitles oma kollektsiooni „Värvid allpool veepiiri”, millega ta võitis tihedas konkurentsis kõrge, teise koha.

Üritusele oli kutsutud 11 disainerit: Eestile lisaks Egiptusest, USAst, Prantsusmaalt ja Inglismaalt. Kollektsioon sai žürii liikmetelt tunnustavaid ja häid sõnu. Žürii esimeheks oli Franck Clereet Sheikh Noam ning žüriisse kuulus mitmeid teisi oma ala professionaale. Õhtujuhiks oli Miss United Nations Sherrie Gearheart ning moe-show saadikuks Prantsusmaal oli värvikas Coco Mode Stephane Moula.

Üritust käisid kajastamas mitmed ajakirjad, millest kuulsamad olid Prestige International Magazine, Billie Blunt Magazine ja World Class Designers Magazine. Viimane on huvitatud pikemast intervjuust Mairega. Üritust edastas Luxembourgi luksuskanal Luxe TV, kellele sai antud intervjuu, mis läheb eetrisse lähipäevil. Kohal oli ka Eesti oma telekanal TV3+ Viasat Baltics, mille saatesse „Moehommik” jõuab ülevaade moe-show’st ja intervjuu Mairega juba paari nädala pärast.

Maire Valdma teeb unikaalseid käisitsi maalitud täissiidist kõrgmoe kollektsioone ja ehteid. Täpsemat infot Maire Valdma kollektsioonide ja tegevuse kohta leiab koduleheküljelt ja Facebookist Maire Valdma Fashion Design.

Lisa kommentaar