Varkki maitsvad moeampsud

Eelmisel nädalal kogunesid moehuvilised Baltika kvartalis asuvasse pop-up moepoodi Zero, kus oma uut kevad-suvist kollektsiooni “Vaiksed värvid” esitles kodumaine moebränd VARKKI.

VARKKI värske kevad-suvise kollektsiooni märksõnadeks on „värvitud värvid“ – värvigamma on loodud õrnalt murtud värvidega nagu vesihall, valge, beež, erinevad sinakad toonid, aktsentvärviks on erkkollane ja roheline.

Kollektsiooni läbiv idee on erilised põnevad lõikelahendused, detailid ja hoolikalt valitud kangad. Lisaks on uues kollektsioonis uudisena kasutatud tundliku käekirjaga maalikunstnik Anna Litvinova graafikat, mis on loodud spetsiaalselt VARKKI moebrändi jaoks.

Disainer Jaana Varkki tutvustas kohaletulnutele kõiki esitletavaid rõivaid ning andis nõuandeid, kuidas neid kõige efektsemalt kanda saab. Soovijad said moeloojalt ka personaalseid stiilinippe uurida.

Üritusel osalenud külalised said lisaks moele nautida ka jooke ja suupisteid – pakuti Laroche veine, Froosh smuutisid, kodumaised Breti juuste ning Pure trühvleid. Ilubränd Dr Hauschka muutis kauniks modellid ja tegi soovijatele ka kätemassaaži.

VARKKI on Eesti moebränd, mille tooted on loodud kaasaegsetele enesekindlatele naistele, kes julgevad eristuda ning oskavad väärtustada moeloomingu unikaalsust.

Vaata lisaks www.varkki.com

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar