Väikese inimese ilusaks saamise kollektsioon

Armastatud moekunstnik Vilve Unt tõi lastemoe päeval lavale väikestele moesõpradele suunatud kudumikollektsiooni “Promenade”.

“Suure linna äärelinna lapsed, väikelinna lapsed, külalapsed, tänavalapsed ja nende elu, mis on lihtsalt tavaline elu – see on väärtus, mis vajab jäädvustamist üheks hetkeks moelavale ning hiljem fotodena pildialbumisse,” kirjeldab Vilve Unt oma uusimat kollektsiooni ning lisab, et sel korral on inspiratsiooniks unustatud ideed, sest uus ei tähenda alati ilmtingimata paremat. “Vaadates hetkel moemaailmas toimuvaid muutusi, võib leida mineviku elementidega disainilahendusi ka hetke moepildist. On aeg hakata avastama unustatuid tulevikuideid, vaadata arhiividesse ning lapata läbi vanad mõtted.”

Nii leiab tema värskeimast kollektsioonist tavapärasest erinevaid, n-ö teistsuguseid lahendusi, milleks on muuhulgas ka veidi “kummalised” ja kiiksuga värvikombinatsioonid, kummutisahtlist leitud lõngakerad ning “igavad” mustrid. Tulemuseks on kollektsioon, mis disaineri enda sõnul on tahtlikult tavaline, sest nii ehk ongi kõige õigem – see on väikese inimese ilusaks saamise kollektsioon.

Lisa kommentaar