Uues Ülemiste keskuses on Eesti suurim valik moekaupu

23. oktoobril avatakse uus Ülemiste keskus, kus on Eesti kõige suurem valik moekaupu nii meestele, naistele kui ka lastele.

Ylemiste Keskus 3D 16

Ülemiste keskusest leiab nii Eesti moebrändide kui ka rahvusvaheliselt tuntud tippkaubamärke. Uuenenud keskuses on lisaks rõivabrändidele kauplustele 23 kingakauplust. Oma uksed avab Eesti suurim Zara täiskontseptsiooniga (k.a lastekaubad) Eesti esimene Sports Direct, Eesti esimene H&M Home, sisustuskauplus The Pier, Nike kaupluste lipulaev jpm.

Mugavaks ostlemiseks on sarnaseid kaubagruppe müüvad kauplused paigutatud uues Ülemiste keskuses keskusest ühte tsooni ning rõhku on pandud mõnusale keskkonnale. Keskuses on lisaks kauplustele, teeninduskohtadele ning kohvikutele-restoranidele mitmed temaatilised puhkealad, kus pere- või sõpradega kohtuda, tasuta iPadide kasutamise alad, arvutite ning telefonide laadimisvõimalus.

Tuntud kodumaistest rõivabrändidest on uuenenud keskuses esindatud Monton, Sangar, Mosaic, Bastion, Protten, Bon Bon Lingerie, Marc and Andre. Rahvusvahelisi moe tipptrende pakuvad aga Guess, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Springfield, Marco Polo, SuperDry, Gerry Weber, Espirit, Zara, H&M, New Yorker, River Island, Lindex, Motivi, Reserved, Mohito.

Lisaks pakuvad Ülemistes laia valikud vaba-aja rõivaid kauplused nagu Tom Taylor, Levis, Lee Wrangler, Timberland, Camel Active, Norrison, McNeal, Vero Moda, Nolo, Soccx, Camp David, Bench, X-Cape, Actors, Woolhouse, Napapijri, Ladies Collection, Seppälä, Hansmark, Blue Inc, Takko Fashion, Grossberg, Meta, Baggys, Yakuza, Cropp, Terranova, Sinsay, FOSP, Change, ZIZZI, Women’s Secret, Triumph, Marilyn, Naomi jt.

Ülemiste keskuse jalatsikauplused asuvad mugavalt üksteise kõrval, mis teeb uute kingade ja saabaste valimise väga mugavaks: Dune, Danija, Eligo, Walking, MK, ECCO, SHU, Tamaris, Salamander, Geox, Skechers, Bata, NS King, Hõgl, ZB Shoes, Step Top, Extra Style, Chester, Aldo, Fam Club, Rieker, Crocs.

Uuenenud Ülemiste keskus avatakse 23. oktoobril kl 14.00. Eesti suurima kaubanduskeskuse pindala on 92 000 m2, kus asuvad 210 kauplust ja teeninduskohta, 1350 parkimiskohta, temaatilised puhkealad ja lastemänguala. Muutused sisekujunduses toimuvad läbivalt kogu keskuses, ühendades nii endise kui uue osa keskusest. Ülemiste keskus saab uue unikaalse LED-lahendusega välisfassaadi ning külgsissepääsu ühendamaks keskust otse Ülemiste City’ga. Keskuse laiendust finantseeris SEB 84,5 miljoni euroga.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar