Urbanistlik tervik

Tiina Talumees Moestuudio esitles 21. novembril Rahvusraamatukogus oma uut couture kollektsiooni „Urban Melody“. Moelaval sai näha 51 komplektist koosnevat urbanistlikku tervikut, mis annab edasi postmodernistlikku nägemust kaasaegse naise riietuses.

Tiina Talumehe „Urban Melody“ kollektsiooni iseloomustavad julged jooned, tugevad värvid ja tuntavad viited postmodernistlikule arhitektuurile. Kollektsioon annab edasi linnavõnkeid, mis materialiseeruvad geomeetrilistes ja kandilistes lõigetes, konkreetsuses ning selgetes värvides ja tõmmetes. Kollektsioon „Urban Melody“ koosneb kleitidest, seelikutest ja jakkidest, mis viitavad linnamotiividele. Rõivastele lisavad urbanistlikku hõngu muu hulgas Talumehe moestuudios valmisnud nahast jakid. Materjalidest on kasutab Talumees oma igasügisesi lemmikuid – villakreppi, villajerseyt, siidi ja šifooni.

Kõik moehuvilised on oodatud teisipäeval, 25. novembril, ajavahemikus 14.00-19.00 Tiina Talumees Moestuudiosse uue kollektsiooniga lähemalt tutvuma. Tiina Talumehe moestuudios Rotermanni kvartalis saavad kliendid soovi korral tutvuda ka Tiina by Tiina Talumees valmiskollektsiooniga.

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba 15 aastat. Kollektsioonid valmivad kvaliteetsetest kangastest Eesti parimate õmblejate käe all.

Lisa kommentaar