Unistused on täitumiseks

MAKA – artwear for dreamers

„Olen hariduselt fotograaf, kuid joonistamine on alati olnud minu jaoks oluline osa elust. Jupp harilikku pliiatsit, paber ja mõnus vaikne koht omaette olemiseks – see on üks parimaid vaba aja veetmise viise, korraga nii meditatsioon kui ka eneseavastus. Aja jooksul hakkasin mõtlema, kuidas oma joonistusi huvitavamalt kasutada, et nad ainult sahtlisse ei koguneks. Jõudsin tagasi lapsepõlveunistuse juurde ja otsustasin, et kõige põnevam oleks anda neile elu kangal ja moeloomingus” räägib omanäolise artwear-moebrändi MAKA idee loomisest Merlis Lätti.

Merlis Lätt

Nii sündisid kavandid, mida aitab paberilt reaalsuseks vormistada Mariann Joa, kes on osav õmblemises ning pakub välja sobivaimad lõiked ja valib kangad.

Selle suve esimese kollektsiooni inspiratsiooniks on lillemotiiv ja värviringid, mida võib tõlgendada lillede tooni või neist hoovava lõhnana. Kollektsioon „Bloom” on lihtsa minimalistliku joonega ja mitmeti kombineeritav. Erinevate seelikute-pükste ja jalanõudega sobitades on võimalik neid esemeid kanda nii argipäeval kontoris kui ka pidulikumal puhul. Tulemus on praktiline ja värske joonega, fantaasiast on saanud elegantsed ja mugavad rõivad.

Moefotodel Grethe Simonlatser, Starsystem Tallinn.
NULKU clutch´id (Les Petites disainipoest), Surfhouse´i sandaalid (VOLCOM) ja tennised (VANS) ning kingad NS King.

Kollektsiooni tooteid on väikestes kogustes. Suurused on nr 36/38 ning neid saab osta fb-lehe kaudu https://www.facebook.com/MAKAartwear

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar